Stawiamy nowe Paczkomaty!


Chcemy mieć pewność, że "Kolejka" i "Zajęta skrytka" to zjawiska, które użytkownicy Paczkomatów InPost znają tylko z legend. Dlatego w trosce o Wasz komfort w pobliżu najpopularniejszych Paczkomatów od kilku miesięcy dostawiamy nowe urządzenia. 

Sprawdź, czy w Twojej okolicy pojawił się nowy Paczkomat!
Nowe maszyny dostawione zostały w pobliżu Paczkomatów InPost, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Do dnia dzisiejszego jest ich aż 34, jednakże ta liczba będzie systematycznie rosła. Chcemy bowiem zapobiec grudniowemu przepełnieniu maszyn, kiedy wiele osób kupuje prezenty w e-sklepach i chce, aby przesyłki dotarły na czas. 

Sprawdźcie dokładną lokalizację nowych Paczkomatów, do których możecie zamówić swoje internetowe zakupy na stronie nowe.paczkomaty.pl

W Polsce sieć Paczkomatów liczy już ponad 1100 maszyn, które postawione są w 260 miastach. Jeśli chcecie aby i w Waszej miejscowości pojawił się Paczkomat, koniecznie zgłoście to poprzez stronę bliskociebie.paczkomaty.pl.


1 komentarz:

  1. Nie przyjąłem zbyt ciepło nowej genereacji paczkomatu, który został wymieniony na nowy w pobliżu mojej ulicy. Zupełnie niepotrzebnie. Mniejszy ekran, mniejsze przyciski, opóźniona reakcja na dotyk lub jej brak. Wprowadzanie cyfr z dużym prawdopodobieństwem pomyłki. Dotychczas wydobycie paczki zajmowało mi 26sek. teraz w kontakcie z nowym paczkomatem 2 min. W rękawiczkach pojemnościowych wpisanie kodu będzie nie lada wyczynem.

    OdpowiedzUsuń