Wyniki konkursu 4 godziny przeprowadzonego w dniu 18 grudnia 2014 r.


Nie mieliśmy łatwego zadania. Mnóstwo nadesłanych odpowiedzi, wiele z nich bardzo zabawnych, oryginalnych i ciekawych... ale podjęliśmy już decyzję. Oto zwycięskie odpowiedzi w konkursie "4 godziny", organizowanym przez InPost Paczkomaty. Jeśli wśród nich jest Twoja odpowiedź, spodziewaj się maila od nas już wkrótce:)

Tablet Lenovo A7-30 (A3300) 3G GPS otrzymuje odbiorca paczki, której cztery ostatnie cyfry to 0106. Na pytanie "Dlaczego lubisz korzystać z Paczkomatów?" odpowiedział następująco:

"Wszyscy mają telefony i tablety z dotykowymi ekranami. Oprócz mnie. Dlatego chodzę do Paczkomatów, żeby pobawić się podobnym ustrojstwem. To jedyne szczęśliwe chwile w moim życiu."

Pozostałe nagrody - bony podarunkowe do wykorzystania w sklepie Agito.pl otrzymują Odbiorcy paczek, których cztery ostatnie cyfry to:

7098
Pytacie się dlaczego lubię Paczkomaty?
Odpowiem wam bardzo i będę bogaty.
Jak większość z nas mam niewiele czasu,
by stać u konkurencji w kolejkach i oglądać Pań w "okienku" grymasu.
Przychodzę po paczkę, kiedy mam czas i do korzystania z InPost zachęcam Was!

7934
Tanio, szybko bez kolejki blisko Ciebie, w miejscu wszelkim
Zawsze kiedy Ci pasuje teraz zawsze tak kupuje!
Z Paczkomatu korzystanie to jest frajda Drogi Panie!
Chce polecać to każdemu siostrze, cioci, znajomemu!

8024
Paczkomaty są niczym kwiaty. Żòłte jak żonkile.
Paczkomaty obok mojej chaty, wiem co, kiedy i za ile. ;)

3586
Paczkomaty mają zdecydowanie lepszy humor niż panie na poczcie. Ponadto szybkie przesyłki ale przede wszystkim dowolne godziny odbioru paczki i brak kolejek.

6072
Poniewaz są dostępne jak idealna kochanka .....24 h na dobę :-) .......i niczego nie chcą w zamian !

3938
Już Mikołaj przeciążony - prezentami zawalony! Sanie ledwie się trzymają, śruby trzeszczą i zgrzytają. Daj odetchnąć więc Świętemu, zamów - odbierz już samemu! Czy to paczka mała, duża - Paczkomatu to nie wzrusza! Podejdź szybko i wpisz kod - ciesz się potem cały rok !! :)

0459
Bo pracuje poza miejscem zamieszkania i nigdy nie manie w domu gdy przyjeżdża kurier a żeby nie stać na poczcie przynajmniej godzinę to wstaję w sobotę o 7 rano. Z paczkomatem jest inaczej dostaje smsa i juz wiem że mogę odebrać w dogodnej dla mnie chwili.

1017
Bo mój listonosz jest zawsze naburmuszony i strzela fochy jak jakaś księżniczka. O ile w ogóle dostarczy moje przesyłaki. A sms-y od ekipy paczkomatu zawsze wprawiają mnie w dobry humor. Tak, że nawet polubiłam śledzie czekając na moje niecierpliwe, rozkapryszone paczuchy. Chapeau bas paczkomatowa ekipo! Kto by pomyślał, że taka zwykła rzecz, a zawsze powoduje uśmiech:D:D:D Dzięki!

0722
Korzystanie z paczkomatów weszło mi już w krew-jest łatwe i przyjemne, nie trzeba czekac na kuriera, ani stać w kolejce na poczcie. Sam wybieram najlepszy moment kiedy mogę odebrać paczkę. Żona jest zadowolona, że mam dodatkowy spacer w drodze z pracy, żebym nie nabrał za dużo zimowego brzucha;)

7441
Bo paczkomaty są jak F16. Z zawrotną prędkością docierają do celu i jeszcze szybciej je odbieram.

6382
Po odbiór paczek jeżdżę razem z Bratem,taka już tradycja.Za pierwszym razem jak odbierałam paczkę, rozbawił mnie napis"sory, drukareczka sfiksowała" ;) Lubimy korzystać z paczomatów, ponieważ,są żółte jak Kurczaki i paczkomat do Nas mówi i jest blisko domu.Nie trzeba czekać na listonosza.A dostarczane przesyłki są w idealnym stanie.Pewnie gdybym próbowała sama siebie wysłać skorzystałabym z Paczkomatu bo wiem ze dotarła bym szybko i bezpiecznie, ale czy zmieściła bym się do skrytki?

8657
Paczkomaty zrewolucjonizowały formę zakupów przez internet. Klient jest teraz niezależny od kuriera i godzin otwarcia sklepu... a ja lubię być niezależny. Dodatkowo łatwiej kupuje się prezenty dla domowników. Zawsze stresowałem się, że przyniosą paczkę, kiedy będzie w domu osoba, której zamówiłem upominek. Teraz jestem pewien, że wszystko będzie odpakowane dopiero pod choinką. Mniej stresu, więcej swobody.

0293
Paczkomatów cały kraj, tuż pod nosem to jest RAJ!

1424
- bo są rewolucją
- bo paczka czeka na mnie a nie ja na nią
- bo cenię swój czas
- bo jest godzina 22:30, a ja mogłem odebrać paczkę
- bo "kolejka" przy paczkomacie oznacza 1 osobę odbierającą przedmiot (więcej nie spotkałem)
- bo mój odbiór paczki trwał 42 sek.
- bo od momentu otrzymania wiadomości o paczce do powrotu z paczką do domu minęło 29 minut (i tak długo, bo zwlekałem z wyjściem :P )
- bo są tanie -bo się na nich nie przejechałem
- bo czekać to mogę na Narzeczoną a nie na paczkę :)

2509
Ciągnie mnie do żółtego :)

3895
Lubię korzystać z Paczkomatów, bo bardzo fajnie obsługuję się automat. Nagle otwiera się jedna ze skrzynek, a ja mogę odebrać swój skarb. Przy okazji bardzo miły Pan z Paczkomatu podaję mi instrukcje.

7017
Są mniej zrzędliwe niż obsługa poczty, nie zaczepiają mnie w kolejce, nie mają dlugopisu na sznurku, który plami palce, nie wymagają żeby pamiętać o dokumentach tożsamości i kwitku, nie wściubiają nosa w etykietę "a skąd to teraz paczuszka przyszła?", krótko mówiąc łatwo i przyjemnie.

4354
Paczkomaty są dla mnie meeega pomocnym rozwiązaniem:) Bez problemu w każdej chwili mogę odebrać paczuszkę, o której nie każdy powinien wiedzieć...

2233
Oszczędzają mi czas i nie muszę już irytować się pocztową kolejką smutnych ludzi..."A może kupi Pan jeszcze gazetkę?"...tego też mi oszczędza...

2050
Lubię korzystać z Paczkomatów ponieważ to taka poczta XXI wieku. Bez pośredników czyli listonosza i kuriera można nadać i odebrać przesyłkę. Najbardziej cieszy mnie to, że jest usytuowany koło sklepu w którym robię zakupy, a odbioru paczki mogę dokonać w dowolnym czasie przy okazji buszowania po sklepie. Nie czekam, nie stresuje się , nie wyglądam przez okna prostu jadę i ją odbieram . W tak zabieganym świecie to najlepsze rozwiązanie.

11 komentarzy:

 1. Jak i kiedy zostaną oficjalnie poinformowani nagrodzeni bonami ? Jest tu moja odpowiedź, jednak na maila nic nie przyszło ;<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Kiedy będą wyniki z 19.12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w regulaminie jest ze do 17

   Usuń
  2. zgodnie z regulaminem do godziny 17, więc jest 40 minut po. Czyli..?

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Wyniki za 19.12 już są opublikowane. Odpowiedzi przyszły TYSIĄCE.

   Usuń
  5. niestety wynik jest nieważny, ogłoszony po terminie z opublikowanego regulaminu!

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń