Z Allegro InPost wystawienie oferty jest niższe o 50%!


W listopadzie Allegro i InPost zawarły porozumienie o strategicznej współpracy w ramach dostaw produktów zamawianych online. Jest to prawdziwa rewolucja w e-commerce, która zmienia Polski rynek sklepów internetowych zarówno od strony sprzedających jak i konsumentów. Dzisiaj ruszyła akcja promocyjna zorganizowana przez Grupę Allegro Sp. z o.o., dzięki której jako sprzedający możecie sporo zaoszczędzić.

Od 2 do 8 grudnia otrzymacie 50% zniżki na wystawienie oferty, w której udostępnicie formę dostawy Allegro Paczkomaty InPost lub Allegro Polecone InPost. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej formy dostawy wejdźcie na naszą stronę. Ważne jest, że każdy Sprzedający na Allegro może wybrać tą opcję bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat.


Promocja, którą Wam przedstawiamy, przeznaczona jest dla zarejestrowanych Użytkowników Allegro.pl z pełną aktywacją konta i dotyczy wszystkich kategorii oprócz ogłoszeniowych, czyli: Nieruchomości, Wakacje, Usługi, Samochody, Maszyny rolnicze, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy, Wózki widłowe, Maszyny budowlane, Zwierzęta żywe.


Pamiętajcie, że zniżka nie dotyczy:
 • opcji promowania,
 • wystawiania na 14 dni,
 • oraz płatnych opcji dodatkowych.


Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie akcji.

Nie zwlekajcie i jak najszybciej wystawcie oferty za 50% z Allegro InPost!

2 komentarze:

 1. JAKOŚĆ USŁUG NA POZIOMIE ZEROWYM !!!
  Drugi dzień trwa awaria paczkomatu KAT01A Ściegiennego 58, 40-111 Katowice z powodu podobno deszczu (przekazane z infolinii)... żenujące!!!
  Mimo interwencji w formie złożenia skargi i reklamacji na stronie InPost nikt nie zajął się usunięciem awarii. Po rozmowie z infolinią szczerze odradzam współpracę z tym doręczycielem przesyłek. Przekonacie się o tym gdy przesyłka będzie na prawdę niezbędna to InPost Was zawiedzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem rozczarowany pracownicy już maja gdzieś klientów kiedyś była fajna firma a teraz jak coś się zgłasza to to się ulatnia szkoda ze traci na tym firma cały dzień bylem w domu nikt nie dzwonił i nie zostałem awiza otrzymałem wiadomość ze paczka czeka w punkcie odbioru pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń