Problemy z importem przesyłek z Allegro w Managerze Paczek


[AKTUALIZACJA, godz. 18.57:]
Awaria Allegro uniemożliwiająca import przesyłek została usunięta, jednak dane przesyłek będą systematycznie spływać do systemu w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin w kolejności od najstarszych do najnowszych. Prosimy o cierpliwość.

Przez weekend otrzymywaliśmy od Was sygnały dotyczące braku możliwości zaimportowania przesyłek z Allegro do Managera Paczek. Problem został zgłoszony do naszych Partnerów z Allegro i podobnie jak Wy z niecierpliwością czekamy na jego rozwiązanie. O naprawie poinformujemy Was, edytując ten wpis. Na Allegro Cafe istnieje też wątek poświęcony sprawie: http://bit.ly/1AeHZls.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z supportem Allegro poprzez formularz kontaktowy dostępny pod adresem: http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php (temat: InPost w Allegro).

2 komentarze:

  1. allegro od niedzieli 06-03-2016, allegro ma problem z importowaniem danych do inpost.
    Dobrze, że inpost ma infolinę! gdzie szybko otrzymałęm informację... bo Allegro nawet nie ma infolinii !! Allegro, kpina !

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy wiadomo kiedy problem będzie rozwiązany lub jak można zgosić brak możliwosci zassania informacji do menadzera paczke?

    OdpowiedzUsuń