Reklamacje w InPost


Ilość przesyłek obsługiwanych przez InPost od lat rośnie i nic nie wskazuje na to, żeby ten korzystny trend miał zostać przerwany. Jednak podobnie jak mityczny Jazon mógł zgubić sandał, tak każdy operator może potknąć się, a nadana lub oczekiwana przez nas przesyłka może dotrzeć z opóźnieniem lub zaginąć. Uspokajamy – odsetek przesyłek, które spotyka nieprzewidziany los jest znikomy, na dodatek z roku na rok coraz niższy. Co jeśli jednak to właśnie nam przydarzy się taka sytuacja? Bez obaw – Jazon ostatecznie i bez sandała ruszył po złote runo. Oto pierwszy z krótkiej serii wpisów poświęconych procedurze reklamacyjnej w InPost. 

Jak złożyć reklamację w InPost? 

Kwestie związane z reklamacją usług pocztowych (więc zarówno przesyłek listowych, jak i paczkomatowych) reguluje Urząd Komunikacji Elektronicznej, który na swojej stronie internetowej wyjaśnia Zainteresowanym, jakie kroki należy podjąć u Operatora pocztowego, jeśli w naszej ocenie usługa pocztowa nie została wykonana należycie. 

Nadawcom i adresatom przesyłek w tych trudnych chwilach służy również Regulamin świadczenia Usług przez InPost, który dostosowany jest do wytycznych UKE. 

W jaki sposób złożyć reklamację? Macie kilka możliwości. Możecie:

- zadzwonić na Infolinię firmy

801 400 100 dla telefonów stacjonarnych
722 444 000 dla telefonów komórkowych 
(opłata za minutę połączenia zgodna z cennikiem operatora) 

- wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej InPost

- napisać do Biura Obsługi Klienta InPost - bok@inpost.pl

- wysłać pismo do Centrali InPost mieszczącej się pod adresem: 

Centrala InPost S.A. 
ul. Malborska 130
30-624 Kraków 

W tym przypadku pamiętajcie, aby w piśmie wyraźnie wskazać, że to reklamacja

Z pewnością zastanawiacie się także, czy reklamacją jest zgłoszenie o problemach z paczką na Facebooku czy przez Twittera lub inne media społecznościowe. Otóż nie - w takich sytuacjach oczywiście dokładamy wszelkich starań, by Wam pomóc i rozwiązać problem jak najszybciej, jednak nie oznacza to, że zgłoszenie jest procedowane drogą oficjalną. Gdy nasze działanie nie kończy się wyjaśnieniem sprawy, informujemy Was o tym, odsyłając do wspomnianego wcześniej formularza reklamacji.

Co dzieje się po złożeniu reklamacji w InPost? 

1. Przyjęcie reklamacji 

Każda reklamacja składana w InPost otrzymuje indywidualny numer IPR lub IPSP (w postaci „IPR”/”IPSP” + 7 cyfr, np.: IPR1234567 lub IPSP1234567). Składając reklamację za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej, otrzymacie ten numer od razu po jej przyjęciu. Podobnie kiedy złożycie reklamację za pośrednictwem Infolinii – konsultant poda Wam go po przyjęciu zgłoszenia. Numer reklamacji zostanie nadany również pismom wysyłanym listownie – wtedy jednak siłą rzeczy nie zostanie Wam przesłany. W takiej sytuacji można o niego dopytać, dzwoniąc na Infolinię – kiedy podacie numer przesyłki, którego dotyczyła reklamacja, konsultant przekaże Wam numer IPR/IPSP.

2. Termin rozpatrzenia reklamacji 

Od momentu przyjęcia reklamacji rozpoczyna się 14-dniowy (lub - w wyjątkowych sytuacjach - 30-dniowy) bieg postępowania wyjaśniającego. Pamiętajcie jednak, że dzień przyjęcia reklamacji wysłanej w formie pisemnej jest tożsamy z dniem wpływu dokumentu do Centrali firmy – a nie dniem, w którym wysłaliście swoje pismo. 

InPost ma więc 14 (lub 30) dni na rozpatrzenie Waszej reklamacji. Musicie mieć jednak świadomość, że kwestie związane z zagubieniem lub uszkodzeniem przesyłki bywają bardzo złożone. Dwa tygodnie mogą nie wystarczyć na rozwiązanie sprawy. W takich sytuacjach, możecie zostać powiadomieni o przedłużeniu terminu rozpatrywania Waszej reklamacji o kolejne dwa tygodnie. I możecie nam wierzyć - Dział Reklamacji w tym czasie pracuje bardzo intensywnie. 

3. Postępowanie wyjaśniające 

Proces reklamacji w InPost - infografika
Emocje zaraz po złożeniu reklamacji wciąż mogą utrudniać Wam zaśnięcie, a zamiast baranków będziecie liczyć powtarzane w duchu "nigdy więcej". Szybko możecie się jednak przekonać, że wszystkie obawy były przesadzone. Nie myślicie chyba, że pozostawimy bez rozpoznania zgłoszenie o zniszczonej lub zagubionej paczce? Jeśli tylko zgłosiliście sprawę oficjalnie (czyli właśnie jako reklamację), to zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić Wam spokojny sen. 

Kiedy Wy odpoczywacie, Wasza przesyłka jest poszukiwana, a po całej Polsce rozchodzą się wici - szukamy nie tylko paczki lub listu, ale też ewentualnego winowajcy (nawet jeśli to maszyna!). 

Skąd bierze się to długie w Waszym odczuciu i pełne niepokoju 14 dni? Zgłoszenie trafia w ręce jednej osoby, która zapoznaje się z jego treścią, a następnie zbiera informacje od wszystkich osób, które miały styczność z reklamowaną przesyłką. Każde ogniwo mające uprzednio kontakt z nadanym lub oczekiwanym przez Was listem/paczką zostaje sprawdzone i jeśli ma ręce i nogi - przepytane. To musi zająć sporo czasu. W ruch idą również systemy informatyczne, włącznie ze śledzeniem tras chodu GPS doręczycieli oraz nagrań z kamery, która zainstalowana jest przy każdym Paczkomacie. 

Wszystko nadzoruje osoba prowadząca Waszą sprawę, a gdy pojawiają się jakieś sprzeczności - dopytuje o szczegóły lub zleca dokonanie wizji lokalnej. Jeśli mieliśmy do czynienia z przesyłką zaginioną, to odnajduje się ona najczęściej właśnie na tym etapie. Odnalezioną paczkę/list doręcza się następnie w trybie pilnym do Paczkomatu lub bezpośrednio do adresata. 

Zebrawszy wszystkie dostępne informacje, wydajemy opinię o faktycznym stanie doręczenia. Mówiąc inaczej - dowiadujemy się, co tak naprawdę się wydarzyło.

4. Udzielenie odpowiedzi 

Rozpoznana sytuacja porównywana jest chłodnym okiem z Regulaminem InPost i w tym momencie zapada decyzja o uznaniu lub odrzuceniu Waszej reklamacji. 

Odpowiedź otrzymujecie na piśmie. Jeśli okaże się, że usługa została wykonana nienależycie w myśl Regulaminu – wtedy reklamacja zostaje uznana. Reklamujący otrzymuje pismo, które potwierdza nienależyte wykonanie usługi. To początek niedługiej drogi do otrzymania ewentualnego odszkodowania. 

Jest to jednak historia, którą opiszemy w następnych wpisach, dlatego warto śledzić nasz blog na bieżąco!

136 komentarzy:

 1. Nie jest wcale tak kolorowo - złożona reklamacja 08.06.15r.-prosta sprawa \błędnie wygenerowano gabaryt przesyłki\ trzeba było drugą zamówić \zapłacić ...Do dziś zero odzewu \jak również zupełny brak odpowiedzi z BOK na zapytania o reklamację (podano i numer przesyłki i IPR )
  Daleka droga przed wami jeszcze ..\ prosta sprawa którą mógłby korygować klient do czasu umieszczenia przesyłki w paczkomacie zamiast tego wydziwiacie jakieś reklamacje których kompletnie nie ogarniacie....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo w dupie to maja dzwonisz pół godziny melodyjka az sie rozłaczysz
   Piszesz dwa dni czekasz na jakaś odpowiedż bez sensu

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Mam to samo w dupie to maja dzwonisz pół godziny melodyjka az sie rozłaczysz
   Piszesz dwa dni czekasz na jakaś odpowiedż bez sensu

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. paczki idą bardzo długo, reklamacje nie są rozpatrywane ale to dlatego że wygrali przetargi na dostarcznie przesyłek z Sądów. Aby móc wygrac przertarg in post miał sie wykazać placówkami stacjinarnymi o odpowiednio dużej gęstości. Te placówki powstały i po wygraniu przetargu zostały zaraz zamknięte ale w internetowej informacji dalej figurują. W okolicy której miesszkam na 10 placówek pokazanych w internecie faktycznie działają 2.

   Usuń
  6. Ja też tego kompletnie nie rozumiem, czy nie było by prosciej po prostu skontaktować się z kurierem który tego dnia dostał paczkę i miał łaskawie ją dostarczyc? dlaczego potrzebują do tego aż dwóch tygodni albo w wiekszosci sytuacji dłużej?? Moja paczka widnieje jako "dostarczona" od 5 dni i oczywiście CZEKAM bo co mamzrobić, prezent urodzinowy na który córka się nie doczeka, to ewidentne złodziejstwo bo ta paczka nie wyparowała, ktoś ją gdzieś ma, nigdy więcej INPOST, jest tak wiele skarg i zaginięć paczek że mam nadzieję że w końcu stracą wszystkich klientów.

   Usuń
  7. Szanowni Państwo, Dnia 26.04.2016 nadałam w Krakowie przesyłkę. Do dnia dzisiejszego odbiorca jej nie otrzymał, a firma inpost nie chce mi przekazać potwierdzenia nadania. Składałam wielokrotnie reklamacje i otrzymywałam za kazdym razem jedynie taką informację " Witam
   Śledzenie jest tylko do granic Polski. Jedynie informacja od Sortowni naszej Polskiej potwierdza że przesyłka została skierowana do Nadawcy. Dalszych informacji nie posiadamy gdyż to już zupełnie inny operator przekazuje przesyłki. Nie nasza firma.

   Adres przełożonego jprzetaczek@inpost.pl

   Pozdrawiam,
   Joanna Gugulska

   Specjalista ds. Reklamacji

   Firma inpost nie jest w stanie przekazać mi informacji gdzie i do kogo przesłała dalej paczkę, jak zatem mam domagać się od odbiorcy sprawdzenia czy ją otrzymał? Szanowni Państwo, jakie dalsze kroki należy podjąć?

   Usuń
  8. Szanowni Państwo, Dnia 26.04.2016 nadałam w Krakowie przesyłkę. Do dnia dzisiejszego odbiorca jej nie otrzymał, a firma inpost nie chce mi przekazać potwierdzenia nadania. Składałam wielokrotnie reklamacje i otrzymywałam za kazdym razem jedynie taką informację " Witam
   Śledzenie jest tylko do granic Polski. Jedynie informacja od Sortowni naszej Polskiej potwierdza że przesyłka została skierowana do Nadawcy. Dalszych informacji nie posiadamy gdyż to już zupełnie inny operator przekazuje przesyłki. Nie nasza firma.

   Adres przełożonego jprzetaczek@inpost.pl

   Pozdrawiam,
   Joanna Gugulska

   Specjalista ds. Reklamacji

   Firma inpost nie jest w stanie przekazać mi informacji gdzie i do kogo przesłała dalej paczkę, jak zatem mam domagać się od odbiorcy sprawdzenia czy ją otrzymał? Szanowni Państwo, jakie dalsze kroki należy podjąć?

   Usuń
  9. CO ZA DZIADOWSKA FIRMAAAA......

   Usuń
  10. Od piątku rano czekam na kuriera aż odbierze przesyłki ile można czekać ? siedzę i tace czas czekając na kuriera .Wiem że ruch jest wzmożony ale zamiast pracować w soboty okresowo zatrudniać więcej ludzi to zachowują się gorzej niż Poczta IN POST jest niekompetentny a do świąt jeszcze daleko

   Usuń
  11. Łukasz
   Nadałem przesyłkę do paczkomatu INPOST 15 grudnia do dziś 29 grudnia leży w paczkomacie nadawczym. Nikt nie zamierza jej odebrać i wysłać do odbiorcy. Na reklamacje nie odpisują. Na infolinii jeśli uda się dodzwonić mówią codziennie to samo że dziś już został wysłany kurier po paczkę.Tylko do dziś nie dojechał.Błędy w pracy mogą się zdarzać ale z tak lekceważącym stosunkiem do klientów nie spotkałem się już dawno. Nie potrafią wykonywać usług za ,które biorą pieniądze więc nie zamierzam już korzystać z pośrednictwa firmy INPOST.

   Usuń
  12. Trzy razy zawiodlam sie na inposcie, a że do trzech razy sztuka to nigdy wiecej nje zaryzykuje wspolpracy z ta firma.
   Raz list wcale do mnje nje dotarl, po 2 tygodniach odebralam go w jakiejs ciemnej spelunie gdzie paczki walaja sie po podlodze I nikt ich nie pilnuje. ( Jak to w ogole mozliwe ?!?! )
   Drugą paczke kurier zgubil na ulicy i dostalam ja tydzien pozniej od przypadkowego przechodnia.
   Trzecia wcale nie dotarla! Rzekomo zostala zostawiona u ochrony osiedla - tylko ze u mnie nie ma ochrony !!!!
   Paczka byla ubezpieczona, reklamacja w toku, wyplaty z ubezpieczenia ani widu ani slychu
   Na trzy telefony i trzy obietnice ze wyjasnia i oddzwonia - NIKT nie ruszyl ufajdanej sluchawki zeby do mnie zadzwonic lub napisac maila.
   Skoro inpost traktuje ludzi jak ZERO to dla mnie tez jest już ZEREM.
   SZKODA NERWOW PIENIEDZY I STRACONYCH ZAKUPOW

   Usuń
  13. A dla jasnosci, wszystko to wydarzyło sie w Warszawie. Choć callcenter jest zapewne jedno na cala Polske i kazdy kolejny konsultatnt jest mniej kompetetny od drugiego.
   Jak skladalam reklamacje to na moje pytanie - jak szcegolowo opisac problem, uslyszalam: "Im krócej tym lepiej, wtedy wieksza szansa że ktos to przeczyta"
   ......

   Usuń
  14. Takiego numeru nie zrobił jeszcze żaden kurier jak inpost.Dałem im trzy dni zanim pójde z tym do prokuratury.Wylicytowałem towarza 400 zł i ze wzgledu na gabaryty podzielono to na pół.Tzw dwupak.1 dnia dostałem połowę paczki skasowano 460 zł za całość.Drugiego dnia przyszła reszta i znów skasowano 460 zł Kurier na pytanie nadawcy ,sie nie wypiera że pobrał2 razy.Więc kretem jest w takim razie ktoś z pracowników szczebla kierowniczego. oddaję sprawę do prokuratury bo niby w ich systemie wszystko pasuje.Jeżeli ktoś wysyła lub odbiera dwupaki proszony jest o sprawdzenie czy był taki sam przypadek harakteryzujący si e dostawą w odstępie 1 lub kilku dni

   Usuń
 2. Beznadzieja! nigdy więcej nie skorzystam z usług InPost! zaginiona paczka 05.10.15r. - dzwonie codziennie! nic nie zrobili w tej sprawie od 2 tyg! ignorancja totalna! codziennie mydlą oczy że kurier sprawdzi paczkomat, później że sprawdził i nie ma paczki, po czym znowu jak dzwonię to mówią że zlecają przeszukać paczkomat! jak im mówię że już był przeszukiwany to zdziwienie - amatorska firma zero profesjonalizmu,dezinformacja i ignorancja! na wszystkich forach gdzie się da będę odradzać te usługi! NIE POLECAM!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo. Beznadzieja

   Usuń
  2. Ja otworzyłem pusty paczkomat!złodzieje

   Usuń
 3. Szanowni Panowie Prezesi

  W nawiązaniu do poniższego maila chciałbym poinformować Panów o dalszym rozwoju sprawy.

  Jak dziś zostałem poinformowany przez dość kompetentnego pracownika oddziału inPost w Lublinie moja paczka nie została odnaleziona. Tym samym Państwa firma okradła mnie na 150 zł. Nie jest bowiem moim zdaniem możliwe aby osoba trzecia (złodziej) odgadł jednocześnie 9-cyfrowy numer telefonu na który adresowana była przesyłka i 6-cyfrowy kod autoryzujący. Liczba kombinacji idzie w miliardy. W związku z tym najbardziej prawdopodobne że złodziejem jest sam kurier (pogratulować pracownika) lub tenże kurier dopuścił się niewyobrażalnej niekompetencji i nie dopilnował właściwego zamknięcia skrytki (błędy zdarzają się każdemu ale wizerunku inPost to nie poprawia).

  W każdym bądź razie, przez Panów firmę/podwładnych bliska mi osoba nie otrzyma przeznaczonego dla niej prezentu. Pieniądze dla Panów to pewnie grosze, dla mnie na szczęście też jest to kwota do przeżycia, ale rozczarowania jakie zafundowaliście (pośrednio) wam nie daruję. Już opowiedziałem tę historię moim koleżankom i kolegom z pracy (wczoraj to było 6 osób ale pracuję w korporacji więc jeszcze kilkaset mi zostało), a także żonie i jej siostrze z przestrogą, że wasze paczkomaty nie gwarantują żadnego bezpieczeństwa. Z pewnością wszystkie te osoby zastanowią się zanim za waszym pośrednictwem zamówią dostawę jakiegoś towaru.

  W związku z tym że zaistniałych szkód moralnych nie da się już naprawić, nawet odnajdując skradzioną przesyłkę, oczekuję od waszej firmy zwrotu kwoty 150,00 zł w ciągu 7 dni na numer rachunku: 09 1140 2004 0000 3902 6900 9666, lub zamieszczę obszerny opis z zaistniałego zdarzenia na swojej ściance w facebooku a wtedy liczba osób przestrzeżonych przez firmą inPost będzie szła lekko licząc w setki (mam ponad 300 znajomych na FB) lub tysiące.

  Wasza firma pewnie przez to nie zbankrutuje, pewnie nawet Panowie tego nie odczujecie, ale kropla drąży skałę, a przynajmniej ja osobiście z usług waszej firmy już nigdy nie skorzystam bo nie mam żadnej gwarancji że moja przesyłka do mnie trafi i to jest najgorsze co może spotkać firmę kurierską: UTRATA WIARYGODNOŚCI ŻE DORĘCZANA PRZESYŁKA DOTRZE DO ADRESATA - z usług złodziei nie będę korzystał.

  HOWGH!
  SS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Stefanie- jak skończyła się Pana sprawa?
   Dziś padłem ofiarą podobnej (jeśli nie gorszej) sytuacji- zamówiłem i opłaciłem sprzęt elektroniczny za ponad 1600 zł. Moja skrytka była pusta. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji jedynym możliwym wyjściem jest celowe przywłaszczenie sobie paczki przez kuriera...
   Złożyłem reklamację- mam nadzieję, że dzięki monitoringowi szybko dojdą do winowajcy...

   Usuń
  2. Moj paczkomat także był pusty, a status paczki na stronie internetowej wyświetla się jako ODEBRANA.
   W sobotę 12 grudnia paczkomat WRO11L po wpisaniu kodu otrzymanego smsem nie chciał się otworzyć, na wyświetlaczu pojawił się numer telefonu z jakim powinienem się skontaktować.
   Po zadzwonieniu przełączono mnie do działu technicznego, technik próbował zalogować się do paczkomatu, ale także nie był w stanie go zdalnie otworzyć. Obiecano mi ze kurier przyjedzie do paczkomatu wyjąć paczkę i otrzymam nowy kod. Kodu do dziś nie otrzymałem. Próbowałem się kontaktować z działem technicznym i reklamacji 14 grudnia. 15 grudnia próbowałem otworzyć paczkomat z użyciem wcześniej nie działającego kodu, paczkomat się otworzył ale był PUSTY. Przez stronę internetową inpost stworzyłem reklamację, otrzymałem numer reklamacji i zostałem poinformowany, że reklamacja będzie rozpatrywana do 14 dni. Jest to frustrujące. Wartość zaginionego zakupu to 136,99. Jeśli reklamacja nie zakończy się zwrotem paczki lub oddaniem pieniędzy, wykonam takie kroki jak Pan Stefan Suzin opisane na stronie
   http://blog.paczkomaty.pl/2015/02/reklamacje-w-inpost.html

   Usuń
  3. witam w klubie .... moja skrytka również była pusta. Reklamację złożyłem przez internet ... a dodzwonić się do nich nie da .... Zdarzało mi się psioczyć na TPSA i reklamację u nich ...ale Inpost bije ich na głowę (3 próby dodzwonienia się zakończyły się słuchanie muzyczki po 10-20 min ... mój czas jest więcej warty niż zginiona paczka. Jak już puszczacie te durne muzyczki może zainwsetujcie w porządną centralkę, która będzie "mówiła" który jestem w kolejce. Na przyszłość nauczka dopłacić do kuriera kilka zł a Inpost omijać z daleka. Dodatkowo może warto zainwestować w informatyczny system monitoringu reklamacji skoro nikt nie odbiera tel.

   Usuń
  4. A ja robiąc zakupy na allegro, wybrałam kuriera InPost, naiwnie myśląc, że ustrzeże mnie to przed zaginięciem przesyłki. Czekałam na opłaconą paczuszkę, ale po Nowym Roku zadzwoniłam do sprzedawcy zaniepokojona, czy moje zakupy zostały przesłane. I otrzymałam informację, że 23 grudnia przesyłka została doręczona - niejakiej pani Bednarkiewicz. Tylko że ani ja, ani nikt mi znany takiego nazwiska nie nosi. W wieżowcu, w którym mieszkam, jest ponad sto mieszkań - na listach mieszkańców wywieszonych na klatkach żaden Bednarkiewicz nie figuruje. To nie jedyny problem - kurier nie tylko nie pofatygował się do mnie (choć akurat byłam z chorym dzieckiem cały czas w domu), nie zadzwonił, ale też nie zostawił żadnej informacji w skrzynce. Złożyłam reklamację - uznano ją i okraszono wyjaśnieniem, że kurier tak bardzo chciał dostarczyć mi paczkę, że zostawił ją sąsiadce pod numerem 31. Pełna nadziei udałam się z wydrukiem reklamacji do nieznanej mi sąsiadki spod 31 (inna klatka), tyle że pani ta ani nie nazywa się Bednarkiewicz, ani kurier żadnej paczki u niej nie zostawił. Zirytowana napisałam do InPostu raz jeszcze - podejrzewam bowiem, że osoba, której wręczono moją przesyłkę może nawet nie mieszkać na moim osiedlu - od 10 dni czekam na odpowiedź...

   Usuń
 4. Witam
  Krótko. Zagineła przesyłka nadana prze ze mnie w paczkomacie. OK. może się zdarzyć. Napisłąem reklamację wypełniając formularz na stronie - pierwszy zgrzyt - nr zgłoszenia i treść nie są przesyłane do reklamującego. DLACZEGO?
  Po jakimś czasie ktoś zadzwonił z pytaniem czy włożyłem paczkę do paczkomatu. NO SORRY? po jakimś czasie przyszła wiadomość, że to zajmie więcej czasu. HMMM no cóż. w piątek 13.11.2015 przyszła odpowiedź na maila.

  "InPP/DOK/2015/AW/IPR8771967

  WEZWANIE DO USUNIĘCIA BRAKÓW FORMALNYCH IPR8771967
  Szanowny Panie,
  W związku ze zgłoszoną reklamacją IPR8771967 dotyczącą przesyłki paczkomatowej
  642300284503287019904972 informujemy, że usługa pocztowa nie została wykonana w myśl
  Regulaminu świadczenia Usług przez InPost Sp. z.o.o. W związku z powyższym przysługuje Panu
  prawo do ubiegania się o odszkodowanie po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie
  świadczenia Usług przez InPost Sp. z.o.o. W tym celu należy przesłać do siedziby Operatora,
  znajdującej się w Krakowie poniższe dokumenty wraz z dopiskiem na kopercie informującym o
  numerze złożonej reklamacji (IPR/IPSP):
  - pisemne oświadczenie potwierdzające zgłoszenie reklamacji opatrzone podpisem reklamującego
  w przypadku zgłoszenia skargi drogą internetową lub telefoniczną;
  - kwotę żądanego odszkodowania – podanie wyceny
  - numer konta bankowego wraz z danymi do przelewu, na które odszkodowanie miałoby wpłynąć;
  - dokument potwierdzający rzeczywistą wartość paczki (faktura VAT lub inny dowód zakupu )
  -wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające zawartość przesyłki (dowody zawarcia umowy
  z adresatem,
  korespondencja mailowa, dowód zakupu przez nadawcę danej rzeczy), inny dokument
  potwierdzający, że towar został nadany Przesyłką Paczkomatową.
  W związku z powyższym prosimy o uzupełnienie wymaganych Regulaminem danych w
  ciągu 7 dni od dnia otrzymania niniejszego pisma.
  Z poważaniem
  Anna W."

  czyli informacja, że reklamacja jest słuszna uznaliśmy ale QPA. napisz facet to samo tylko w liście i wyslij nam poleconym do Krakowa."
  Pani Anna W. najwyrażniej nie zna regulaminu Inpost. Nie ma prawa domagać się ponownej reklamacji z moim podpisem. tym bardziej, ze przesyłka została zaimportowana do systemu inpost z allegro, wygenerowana etykieta, opłacona w systemie, potwierdzone nadanie, wyjęcie z paczkomatu przez kuriera ... i w systemie status się kończy. 10.10. 2015.
  Przesłałem więc do pani W. pytanie na jakiej podstawie domaga się takiego pisma. że nie ma takiego prawa i jedynie mogę uzupełnić moją reklamację. (choć wcale nie muszę Art. 88. 1. Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania usługi powszechnej przysługuje odszkodowanie:

  2) za utratę paczki pocztowej – w wysokości żądanej przez nadawcę, nie wyższej jednak niż dziesięciokrotność opłaty pobranej za jej nadanie)
  o oświadczenie i wycenę. podałem jej też link do zakończonej aukcji i zrzuty ekranu z aukcji i kart płatności. nie widzę sensu i potrzeby wysyłania tego listem poleconym na adres siedziby w Krakowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ato jest wyjaśnienie. Czy ta Panie wie co pisze?

  Dnia 16-11-2015 o godz. 15:57 Anna Włoch napisał(a):
  > Szanowny Panie,
  >
  > - pisemne oświadczenie potwierdzające zgłoszenie reklamacji opatrzone
  > podpisem reklamującego w przypadku zgłoszenia skargi drogą internetową
  > lub telefoniczną; - czyli odręcznie napisane oświadczenie, że złożył Pan
  > reklamację na podany numer przesyłki i numer reklamacji
  > - kwotę żądanego odszkodowania, podanie wyceny
  > - numer konta bankowego wraz z danymi do przelewu, na które
  > odszkodowanie miałoby wpłynąć;
  > - dokument potwierdzający rzeczywistą wartość paczki (faktura VAT lub
  > inny dowód zakupu ) czyli wyciag z konta, jeśli to był zakup allegro
  > bądź z innego sklepu skan, wydruk PayU
  > -wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające zawartość przesyłki (dowody
  > zawarcia umowy z adresatem,
  > korespondencja mailowa, dowód zakupu przez nadawcę danej rzeczy), inny
  > dokument potwierdzający, że towar został nadany Przesyłką Paczkomatową.
  > (opcjonalnie)
  >
  >
  > Pozdrawiam,
  > Anna Włoch

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejny raz paczka przepadła. Odsetek zaginieć 50%. Ostatni raz

  OdpowiedzUsuń
 7. Moj paczkomat także był pusty, a status paczki na stronie internetowej wyświetla się jako ODEBRANA.
  W sobotę 12 grudnia paczkomat WRO11L po wpisaniu kodu otrzymanego smsem nie chciał się otworzyć, na wyświetlaczu pojawił się numer telefonu z jakim powinienem się skontaktować.
  Po zadzwonieniu przełączono mnie do działu technicznego, technik próbował zalogować się do paczkomatu, ale także nie był w stanie go zdalnie otworzyć. Obiecano mi ze kurier przyjedzie do paczkomatu wyjąć paczkę i otrzymam nowy kod. Kodu do dziś nie otrzymałem. Próbowałem się kontaktować z działem technicznym i reklamacji 14 grudnia. 15 grudnia próbowałem otworzyć paczkomat z użyciem wcześniej nie działającego kodu, paczkomat się otworzył ale był PUSTY. Przez stronę internetową inpost stworzyłem reklamację, otrzymałem numer reklamacji i zostałem poinformowany, że reklamacja będzie rozpatrywana do 14 dni. Jest to frustrujące. Wartość zaginionego zakupu to 136,99. Jeśli reklamacja nie zakończy się zwrotem paczki lub oddaniem pieniędzy, wykonam takie kroki jak Pan Stefan Suzin opisane na stronie
  http://blog.paczkomaty.pl/2015/02/reklamacje-w-inpost.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, w piątek 11/12/15 otworzyłem pusty paczkomat ( bez przesyłki ) , miałem na tyle szczęścia, ze akurat był Pan, który zasilał paczkomaty i powiedział, że osobiście to sprawdzi i do mnie oddzwoni. Dzisiaj mamy 16/12 i telefonu nie było. Przezornie złożyłem reklamację na infolinii ( czas połączenia ( tylko 28 minut - mój koszt tylko 9 PLN ) trochę mnie wystraszył, ale miła Pani powiedziała, że w okresie przedświątecznym w soboty też pracujecie, więc szybko uzyskam odpowiedź. Piszę posta na koniec dnia 16/12 , nikt do mnie ni dzwonił z odpowiedzią. Dnia 15/12 starałem się uzyskać odpowiedź na moją reklamację, ale jedyną nieśmiałą sugestią, ze strony Pani pracującej na infolinii był zwrot kosztów ... Trochę mnie zatkało, dlatego powiedziałem, że jeszcze poczekam. CZY TO JEST JEDYNA SŁUSZNA DROGA DO ODZYSKANIA PIENIĘDZY ZA ZAKUPIONY PREZENT ?

  Pozdrawiam
  Marcin Rakoczy
  tel 795 564 488

  OdpowiedzUsuń
 9. Paczkę dostałam uszkodzoną, niekompetentny kurier nie wiedział co z tym zrobic, po telefonie do przełożonego odnośnie reklamacji udzielają błednych i wymijających odpowiedzi, najpierw, żę trzeba wysłać wniosek przez internet a poźniej zwlekają z odpowiedzią i informują, że czas na dalsze procedury minął :) Pierwszy i Ostatni raz korzystam z Waszych usług, Dziekuje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wie ktoś może co zrobić gdy zgubiono telefon na który otrzymałem kod?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja za to zamiast zamówionych dwóch sukienek otrzymałam 8 metrową smycz dla psa..... Żenada oczywiście ponoć trwają poszukiwania mojej paczki ale minął juz tydzień i zero wieści

  OdpowiedzUsuń
 12. W dniu 09.02.2016 złożyłem zamówienie na usługę dostarczenia przesyłki za pomocą platformy Manager in Post.
  Niestety kurier po przesyłkę się nie zgłaszał więc wysłałem zapytanie za pomocą formularza jaki jest powód braku odbioru przesyłki ? Odpowiedzi brak do dzisiaj.
  Następnie w 11.02.2016 skontaktowałem się telefonicznie z In Post pod numerem telefonu 722 444 000 Opłata nie mała ! gdzie zapewniono mnie że sprawa została zgłoszona odnotowana w systemie i dnia następnego będzie odbiór.
  Odbioru brak do dziś !
  A przesyłke nadałem ponownie Pocztą Polską więc poniosłem kolejne koszty.
  Nigdy więcej i innym też nie polecam

  OdpowiedzUsuń
 13. To jakieś jaja ten Inpost, List POLECONY !! Wysłany do klienta - klient twierdzi, że przesyłki nie otrzymał no i się zaczyna. Na stronie status - doręczona |? Dzwonię na 72244400 podaję dłuuuugi numer - sprawdza i potwierdza że przesyłka przekazana do oddziału "Przysłucha" i że została dostarczona. I tu się chyba wygadał za bardzo bo Przysłucha leży w woj, Mazowieckim a list miał trafić do oddziału w Wejcherowie/ Pomorskie więc o co tu chodzi - co się z listem POLECONYM stało nie potrafi nikt odpowiedzieć, dzwoniłem do oddziału odebrała jakaś dziwna istota może z kosmosu marsjanka w każdym razie każą podawać tylko ciągle ten dłuuuuugi numer i żadnego zapisu w historii. Może tego mają tego tyle, że po prostu się gubią w tych zagubionych paczkach i listach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Pana serdecznie. Czy czasami nie chodziło o miejscowość Przysucha a nie Przysłucha? Jeżeli tak to jest kolejny przykład że w oddziale InPost w tej miejscowości coś jest nie tak - ja mam problemy z przesyłką wysłaną z tej miejscowości...

   Usuń
  2. I dodam jeszcze jedno: nadawca mojej zagubionej przesyłki pisał mi, że z kolei on miał problemy z inną przesyłką wysłaną trzy tygodnie wcześniej z tego oddziału...

   Usuń
 14. Reklamacja? A po co ją składać, skoro i tak drogi InPost ma je w d*pie? 25 stycznia złożyłem reklamację, do dziś zero odzewu w jej sprawie oraz brak odpowiedzi na e-maile. Obsługa klienta na poziomie podłogi, niestety

  OdpowiedzUsuń
 15. ja miałem i ma lepszy na alllegro zapowiadaja ze dostawa listu 3 dni plus 1 ok wyjezdzalem w tygo dwa dni dzwonilem ze potrzebuje tego listu choc byl on 3 km ode mnie pierw poszlo ponaglenie cisza na drugi dzien mowie niech ten doreczyciel da mi ta przesylke bo lamiecie terminy dostay cisza a wieczorem reklamacja a na drugi dzien doreczyciel chodzil po sasiadach aby przyjeli list bo reklamacje nie uwzglednia bo niby odebralem a tu d... nikt nie odebral dopisalem do reklamacji albo dostane odszkodowanie albo sprawa idzie wyzej swiadkow mam jak latal i pytal sie czy przyjmie pan pani przesyłke

  OdpowiedzUsuń
 16. Od 1 marca nie doszła przesyłka do paczkomatu . Dzwonię, piszę żadnego odzewu. Ja rozumiem, iż mogą zdarzać sie błędy, pomyłki, zaginięcia ale nie mogę pojąć arogancji wobec klienta

  OdpowiedzUsuń
 17. Paczka złożona w paczkomacie 11 stycznia - po prostu zagineła. 14 dnia od złożenia reklamacji online - równo 14 dnia - dostałem na adres e-mail wezwanie do pisemnego ( podpisanego przeze mnie) złożenia tej samej reklamacji. Kolejny tydzień w plecy. 16 lutego dostałem mailem pisemko o przyznaniu mi odszkodowania. Dziś mija regulaminowe 30 dni - i przelewu od firmy InPost brak. Nie będę pisał, co myślę o 30 dniach na przelanie PRZYZNANEGO odszkodowania. Ale zwlekanie z przelewem do ostatniego dnia lub niedotrzymanie nawet tego terminu to zwykłe dziadostwo.. Efekt reklamacji - do dzisiaj "ni piniędzy, ni woreczka"... Ponoć InPostowi zależy na stawaniu się lepszą firmą... Zróbcie coś z tym....

  OdpowiedzUsuń
 18. Oszusci. Zgubili moja przesylke kurierska z towarem kupionym na Allegro. Nie chca wyplacic odszkodowania dopoki nie przesle oswiadczenia sprzedawcy o zrzeczeniu sie jego praw do dochodzenia roszczen. Rownie dobrze moga zadac oswiadczenia sasiadow, ze sie zgadzaja bym dostal odszkodowanie. Nie musze chyba dodawac, ze InPost odmowil kontaktowania sie ze sprzedawca celem uzyskania takiego oswiadczenia twierdzac ze to Ja musze zrobic !!
  Banda Oszustow

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystkim którym nie dostarczono przesyłki (a jej status w tracking-u widnieje jako DORĘCZONO), i mają tak jak powyższych postach problemy z reklamacjami, sugeruję złożenie zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia fałszerstwa (chodzi o prawdopodobieństwo podrobienia podpisu odbiorcy).
  Czasami wystarczy tylko informacja o takim zamiarze przekazana kompetentnej osobie w firmie InPost. To powinno pozytywnie zadziałać na taką reklamację, i natychmiast odczujecie zmianę nastawienia i chęci pracowników do szybkiego (pozytywnego) zakończenia sprawy :)

  Jeżeli to nie zadziała, to należy naprawdę udać do prokuratury. To nic nie kosztuje, a oni chętnie przyjmują takie zawiadomienia, bo są "cięci" na InPost po ich przekrętach z przesyłkami sądowymi.

  Życzę Powodzenia!

  prokurator

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja listy z banku, który wysyła do mnie wszystko inpostem, otrzymuje z miesięcznym opóźnieniem. Jestem ciekawa, ile w ogóle nie dotarło. Paczki docierają, ale z pewnością nie w terminie D+3, obiecywanym przez Inpost. Brak profesjonalizmu.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jednym słowem firma BEZNADZIEJNA!!!! Ostatni raz korzystam z waszych usług!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Ta firma to kompletna pomyłka.
  Chciałem zgłosić skargę na doręczyciela. Po raz kolejny nie przyniósł przesyłki do mieszkania tylko zostawił awizo nawet nie próbując jej doręczyć. Dwa razy juz reklamowałem jego postępowanie i jak widać to nie przynosi żadnego efektu bo człowiek postępuje tak samo. Jaki cel ma taka usługa gdy sam muszę udać się do jakiegoś warzywnika oddalonego o parę przystanków . NIGDY NIE PRÓBUJE DORĘCZYĆ PRZESYŁKI tylko wrzuca awiza i uważa że dobrze wykonał swoja prace. Wychodząc z domu o 05.04 (wtorek) godz 11 wziąłem awizo i pojechałem do tego punktu a tam człowiek mówi mi że mogę odebrać dopiero po 18!! Trace czas i dalej nie mam paczki. Ze względu na charakter pracy mojej pracy (służba zdrowia) do tej pory nie mogłem odebrać praczki. Zakupy i doręczenie planowałem dokładnie na czas wolny miedzy zmianami i 05.04 SPECJALNIE CZEKAŁEM NA PACZKĘ!!! To był ostatni raz gdy skorzystałem z waszych usług. Doświadczeniami podzielę się na forach internetowych raz gdy skorzystałem. Mimo wcześniejszych zgłoszeń i wszej interwencji u doręczyciela problem nadal jest ten sam ...człowiek olewa pracę i wystawia wam bardzo złe świadectwo. Numer paczki przepisałem z bazgrołów na awizo wiec nie wiem czy jest poprawny. Kończąc nie będę miał okazji odebrać przesyłki w punkcie wiec możecie sobie zatrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 23. Mój przykład jest kolejnym z serii "Inpost to totalna porażka".
  Paczka została wysłana do mnie z punktu inpost w miejscowości Przysucha w dniu 21.03.2016. Kierowniczka tego punktu inpost, przyjmując paczkę od nadawcy, zmieniła decyzję co do destynacji do paczkomatu (zdecydowała, że paczka ma być skierowana do innego paczkomatu niż chciałem, zamazując na etykiecie numer paczkomatu który wpisał mi nadawca a wpisując inny paczkomat który ona sobie wybrała - co jest kuriozalne !!!!!!!!).
  Do tej pory brak info trackingowego o mojej przesyłce na stronie www inpost. Do tej pory nie mam żadnej informacji gdzie jest przesyłka i kiedy zostanie dostarczona. Wykonane zostało przeze mnie zgłoszenie na BOK inpost w dniu 23.03.2016 z pełną informacją o prawdopodobnym zagubieniu przesyłki.
  Pani z BOK przez telefon powiedziała mi wtedy, że jej coś się nie zgadza, ponieważ mój numer przesyłki zaczyna się od numeru 9... a od 9... zaczynają się numery listów poleconych (które nie mogą być kierowane do paczkomatów) a nie numery paczek do paczkomatu. Więc byłem wtedy już wystarczająco skołowany - jak można wysłać paczkę 30x20x30cm jako list polecony?

  Zostały złożone przeze mnie dwie reklamacje - w dniu 31.03.2016 oraz 2.04.2016. Wysłałbym wcześniej te reklamacje, ale oczywiście były problemy na www inpost z wysłaniem reklamacji przez internet z powodu jakichś błędów na ich stronie, gdzie znowu musiałem się kontaktować z ich działem IT.
  No i potem nastąpiło ze strony inpost dwa tygodnie olewania klienta pomimo moich paru maili do BOK z prośbą o jakiekolwiek informacje.

  Pierwszy mail świadczący o reakcji inpost po moim zgłoszeniu na BOK oraz dwóch reklamacjach został wysłany do mnie dopiero 5.04.2016 - pan zadał mi bardzo mądre pytanie czy moja reklamacja jest nadal aktualna.
  Po mojej odpowiedzi że ZDECYDOWANIE TAK, reklamacja podobno została skierowana do rozpatrzenia. Zostałem "uprzejmie poinformowany" że reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie regulaminowym.

  Mają jeszcze parę dni na znalezienie mojej paczki zanim upłynie dwutygodniowy termin rozpatrzenia reklamacji.

  Pytanie jest takie: co oni robili od 23.03.2016, kiedy już w tym dniu mieli pełną informację o zagubionej przesyłce. Jest 8.04.2016 i nie mam pojęcia jak się skończy ta sprawa.
  FIRMA INPOST TO TOTALNA PORAŻKA, ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT Z TĄ FIRMĄ I BĘDĘ JEJ ROBIŁ NEGATYWNĄ REKLAMĘ!!!! Firma ma w nosie terminowe odpowiedzi na maile (przez dwa tygodnie odbijałem się z mailami jak piłeczka pingpongowa), zasłania się chwilową awarią systemów (ale nie wmówią mi że skrzynki mailowe im nie działały przez dwa tygodnie żeby mi nie mogli odpisać na moje maile). Pracownicy tej firmy są niekompetentni a systemy komputerowe niewydolne. Do tej pory nie wiem kto zawinił - czy kierowniczka w punkcie inpost w miejscowości Przysucha, czy kurierzy, czy system komputerowy - kompletne zero informacji. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 24. Minęły kolejne cztery dni. Dzisiaj mija dwudziesty pierwszy dzień od daty nadania zagubionej przesyłki. Po przeczytaniu tego pięknego elaboratu o biegu reklamacji na początku tej stronki w piątek cztery dni temu, wysłałem maila do BOK inpost aby skontaktowała się ze mną osoba prowadząca sprawę mojej przesyłki (uważam, że firma inpost jest mi winna choć cząstkowych informacji co jej się udało do tej pory ustalić). Niestety, nadal mnie olewają.

  Jestem przekonany, że niewiele (lub nawet nic) zrobili do tej pory, skoro nie chcą podać mi nawet cząstkowych informacji.

  A autora tej rozprawki o biegu reklamacji (jak to wszystko pięknie ładnie mu działa w firmie inpost jak nam się zgubi przesyłka) uznaję za bajkopisarza.

  OdpowiedzUsuń
 25. Temat zgłoszony wczoraj na ich stronie fb, do tej chwili brak reakcji... jak widać, inpost ma w głębokim poważaniu mnie i moją zgubioną przesyłkę...

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy ktoś może dostał paczkę z matteboxem (taka ramka z takimi "drzwiczkami", skrzydłami) do kamery zamiast swojej paczki ?? Inpost..... Inpoooost. Przykro mi bardzo........ zamiast mojej paczki dostałem zestaw 5 koszul..... wtf ????

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś może dostał paczkę z matteboxem (taka ramka z takimi "drzwiczkami", skrzydłami) do kamery zamiast swojej paczki ?? Inpost..... Inpoooost. Przykro mi bardzo........ zamiast mojej paczki dostałem zestaw 5 koszul..... wtf ????

  OdpowiedzUsuń
 28. Tragwdia..ja czekam na "POLECONY ALLEGRO" od 7.04- status-przyjęta do oddziału (krakow)- a dzisiaj mamy 14-sty-list ma trafic do Wrocławia

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam Państwa do polubienia profilu na Facebooku https://www.facebook.com/stopinpost/ i opisywania swoich perypetii z firmą Inpost. Udostępniajmy i ostrzegajmy innych przed tą pseudofirmą.

  OdpowiedzUsuń
 30. Paczka miała wrócić z paczkomatu z powrotem do mnie. Wycofana została 28.04.2016, dziś jest 05.05.2016 a paczka wciąż jest tam (w zielonej górze). Infolinia gra melodyjki (już 22 minuty) i nic.
  Maile zdawkowe: że oddział został ponaglony
  Tyle i nic więcej. Klient zawiedziony (zapłacił za towar i go nie otrzymał) ja przepraszam i przepraszam z myślą że wyślę paczkę jeszcze raz, na właściwy adres. Chyba jednak skończy się oddaniem pieniążków i , z tego co widzę, bardzo długim okresem reklamacyjnym..

  OdpowiedzUsuń
 31. Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam tych komentarzy o firmie...uchroniłoby mnie to przed dzisiejszym zdarzeniem.
  Nadawałam paczkę powiązaną z allegro. Zgodnie z cennikiem miała kosztować 7,99 zł romiar paczki miał mieć maks. 41x38x64. Zapłaciłam tę kwotę, internetowo wygenerowałam etykietę, a kiedy już w paczkomacie podałam kod etykiety otworzyła mi się znacznie mniejsza skrytka niż powinna, przez co nie mogłam włożyć przesyłki. Nie mogłam tego anulować! Po zamknięciu skrytki pojawił się status, że paczkę nadano, nic nie mogłam zrobić, dzwoniłam na infolinię, oczywiście się nie dodzwoniłam. Paczkę nadałam w końcu na poczcie, ale jestem na tym stratna!!! Zaraz będę składać reklamację.

  OdpowiedzUsuń
 32. Porazka kompletna,

  zero odpowiedzi z BOK

  czekam juz prawie dwa tygodnie na list

  OdpowiedzUsuń
 33. porażka, przez dwa dni moja płatność dokonana w systemie płatności on line nie jest widoczna na moim koncie, dzwoniłam dziś 5 razy na infolinię aby rozwiązać problem, za każdym razem przełączano mnie do działu technicznego który nie odbiera przez 10 minut telefonu. kolejny konsultant obiecuje że dział techniczny do mnie oddzwoni, i oczywiście nikt nie oddzwana, kolejny konsultant podaje bezpośredni nr tel. do działu technicznego, który okazuje się być innym numerem na ogólną infolinię. Paczka kurierska opłacona leżu u mnie 48 godzin, a ja nie mogę jej nadać. z takim brakiem poszanowania dla klent ajeszcze się nie spotkałam. żenada.

  OdpowiedzUsuń
 34. Proszę zastanowić się 100 razy, zanim ktoś wybierze InPost jako doręczyciela. Zakupiłem na allegro wkładkę gramofonową, która posiada fabryczne zabezpieczenia w postaci gąbek oraz plastikowego pudełka firmowego. Nadto nadawca włożył przedmiot w kopertę tzw bąbelkową. Wewnątrz wszystko połamane, co bezsprzecznie świadczy, że pracownik sortowni bądź kurier stanął na przesyłkę. Reklamacja oraz odwołanie... rozpatrzone oczywiście na korzyść InPost, powołując się na fakt, że "nie oferujemy opcji ostrożnie". Czyli skoro nie ma takiej opcji, to firma InPost wychodzi z założenia, że nie musi dbać o nasze przesyłki i może je uszkadzać, a za zaistniałe szkody obwinia nadawcę, który ich zdaniem niewłaściwie zabezpieczył przesyłkę. Idąc tym tropem, należy oczekiwać i wymusić na nadawcy, aby ten pakował nasze zakupione przedmioty pomiędzy dwie płytki betonowe lub metalowe, podparte tytanowymi filarami, a następnie wewnątrz umieścił nasz cenny przedmiot. Typowa polska korporacyjna machina prostactwa i dziadostwa! Warto wspomnieć, że reklamacji nie złożymy w oddziale, tylko odsyłają nas do formularza na stronie.... Ten fakt oraz brak opcji ostrożnie świadczy bezsprzecznie, że takie działania InPost są przemyślane, a mają na celu wyeliminowanie jak największej ilości skarg i reklamacji oraz "zmęczenie" reklamującego (nie każdy musi mieć dostęp do internetu, ...każdą reklamację dot. uszkodzenia przesyłki można nie uznać "od ręki", bo brak opcji..." Miała być super firma kurierska, a jest totalne dno! Obecnie nie wyróżniają się zupełnie niczym, poza agresywną reklamą i tysiącami negatywnych opinii. NIGDY więcej z mojej strony InPost'u ! Jak to mawiają mędrcy tego świata "najlepszą reklamą dla firmy jest człowiek-klient". Ja odpowiednią reklamę zrobię wam wszędzie, gdzie to możliwe, ...kropla wody drąży skałę.

  OdpowiedzUsuń
 35. Pani Roksana Zarychta usilnie mi wciska, iż firma inpost nie bierze odpowiedzialności co dzieje się z listami w skrzynce, ani nie musi mieć żadnego potwierdzenia odbioru listu. Czyli wyrzucić do kosza też można. Mniej roboty, a wypłata się należy.
  W moim przypadku to nawet do skrzynki by list nie wszedł, gdyż nie ma takiej fizycznej możliwości (była za duża). A więc odpowiedzialność pozostawienia w skrzynce odpada. To może kurier zostawiał awizo? Widocznie odpowiedzialności za awizo również ta pseudo firma nie ponosi.
  Krótko mówiąc: zostałem okradziony i nikt nie chce wziąć za to odpowiedzialności.
  Nie polecam tej firmy.

  OdpowiedzUsuń
 36. Od 25 maja czekam na przesyłkę.Te pseudo-pracownice na infolinii nie robią nic, mają Ciebie drogi Kliencie w dupie (głęboko)!
  Sprawdzone na własnej skórze.
  Na reklamacje trzeba czekać 14 (30) dni, w tym czasie oczywiście żadnej informacji.
  Nikt oczywiście nie odpowiada na meile.
  Po trzykroć-DNO!

  OdpowiedzUsuń
 37. Dno! Wysłałem maila do BOK InPopost pod tytułem: REKLAMACJA, w mailu napisałem że składam reklamację przesyłki. Po miesiącu dzwonię na infolinię (bo na klika maili nie otrzymałem odpowiedzi) i dowiaduję się, że pracownik nie przyjął reklamacji, bo nie widział informacji, że to reklamacja...

  OdpowiedzUsuń
 38. Świetnie ,
  dziś mamy 02.07.2016, paczka wysłana 27.06, od 29.06 nadal jest przetrzymywana przez chrzanowską placówkę InPost. Zaznaczam , że Chrzanów to miasto o 40-tysięcznej ilości mieszkańców.
  Wiem,wiem... Macie 3 do 5 dni roboczych czasu na dostarzenie przesyłki. Inne firmy potrafią jednak dostarczyć przesyłke nawet w 24 h, więc da się.

  Gratuluję Państwu profesjonalizmu i szacunku wobec klienta.
  Nie mogę nawet złożyć telefonicznie reklamacji , gdyż nie odbieracie Państwo telefonów. Wiem , bo próbowałam pięciokrotnie , za każdym razem po kilka , kilkananaście minut wysłuchując muzyczki , na uspokojenie chyba.
  Nigdy więcej nie skorzystam z Waszych usług.

  Nie pozdrawiam ,
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 39. Banda złodziei i tyle szukam namiary na jakiegoś kierownika bo ten szmaciarz co jest w Wałbrzychu pań M....nie radzi sobie z Panią księgowa siedzą kurwy i nic nie robią i kradną jeśli macie jakieś numery gdzie można zgłosić skargę na te lotry to proszę o wiadomość pawelek1976@buziaczek.pl pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 40. Banda złodziei i tyle szukam namiary na jakiegoś kierownika bo ten szmaciarz co jest w Wałbrzychu pań M....nie radzi sobie z Panią księgowa siedzą kurwy i nic nie robią i kradną jeśli macie jakieś numery gdzie można zgłosić skargę na te lotry to proszę o wiadomość pawelek1976@buziaczek.pl pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej to zrób im zjebę na ich stronie na facebooku https://www.facebook.com/paczkomaty/ - na pewno jakiś gamoń od od facebookowej obsługi inpost zareaguje, tylko musisz napisać konkrety - numer przesyłki, opisać sytuację. A w sensie formalnym jakbyś chciał zgłosić reklamację to jest albo pół godziny czekania na infolinii zanim jakaś panienka odbierze albo formalna reklamacja na ich stronie https://inpost.pl/pl/kontakt/zloz-reklamacje. Zapraszam też na https://www.facebook.com/stopinpost/?fref=ts - takich jak ty jest więcej, opisz swój przypadek żeby przestrzec przed tym inpostowym korpogównem.

   Usuń
 41. Witam, przypadek z 12.07.2016. Kraków, Paczkomat KRA547, Zakopiańska 107
  Dostaje SMS z kodami , wbijam kody , otwiera się półka i ze zdumieniem zauważam, że jest pusta. Żadnej opcji zgłoszenia problemu na ekranie. Dodzwonienie się do konsultanta - 7:30 min - skutek żaden. Sposób składania reklamacji żenujący - brak potwierdzenia przyjęcia na adres email. Trzeba robić print screen ekranu żeby mieć potwierdzenie.. I niestety dalej cisza... Najgorsze, że po otwarciu półki nadawca dostaje status Doręczone i traktuje informację o braku jako próbę wyłudzenia..twierdzi , że wykonał umowę o doręczenie... Czyżby nowa plaga kurierów-złodzieji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj 22.08.2016 Paczkomat WAW83AP, Warszawa Chełmżynska 41. PACZKOMAT PUSTY!!! na infolinię dodzwonić się nie mogłem, złożyłem reklamację po przyjściu do domu przez formularz na stronie. Ale jak udowodnię że paczkomat był pusty ????

   Usuń
  2. Raptem niecałą godzinę od napisania powyższego postu otrzymuję telefon od Pana z Inpostu, powiedział że był jakiś problem z w/w paczkomatem i paczka będzie do odbioru. Otrzymałem ponownego SMSa , z tym samym kodem, pojechałem, wpisałem kod i paczka jest!!!! super, bardzo się cieszę, bo myślałem że będę w plecy. Jednak INPOST dba o klientów, odpukać oby tak dalej.

   Usuń
  3. Jak skończyła sie pana sprawa? Jestem w tej samej sytuacji...

   Usuń
 42. Kupując przez internet mam możliwość wyboru dostarczyciela niestety nie mam wpływu na wybór jeśli chodzi o sądy a w ostatnim czasie sporo pism otrzymuję z tych instytucji. Inpost nie doręcza przesyłek listowych terminowo zatem można zbyt późno otrzymać ważne pismo. Beznadziejna jakość świadczenia usług, na reklamacje nie odpowiadają, czy to zgłoszone telefonicznie czy też mailowo, zero reakcji.

  OdpowiedzUsuń
 43. Czekam na list polecony od 3 tygodni.Niech cały ten inpost cholera weznie .Pani poinformowała mnie że kurier nie będzie zbaczał z drogi aby dostarczyć mi list.Mam czekać kiedyś dostarczą. Będę pisać do UOKIK a nawet do telewizji nie popuszczę idiotom. .

  OdpowiedzUsuń
 44. Czekam na list polecony od 3 tygodni.Niech cały ten inpost cholera weznie .Pani poinformowała mnie że kurier nie będzie zbaczał z drogi aby dostarczyć mi list.Mam czekać kiedyś dostarczą. Będę pisać do UOKIK a nawet do telewizji nie popuszczę idiotom. .

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam...u mnie sytuacja z Inpostem byla irytujaca...W ciagu tygodnia dostalem dwa smsy z prywatnego nr należącego do sprzedawczyni w sklepie gdzie jest punkt Inpostu o tresci Pana paczka jest do odbioru w Naszym sklepie....cały tydzien bylem w domu..nigdzie nie wychodziłem...nie było kuriera...nie było awizo...nie było kontaktu telefonicznego od strony kuriera...Pani w sklepie po moich pretensjach odpowiedziala ze kurier tez czlowiek i trzeba go zrozumiec a mi sie nic nie stanie jak przyjde osobiscie po odbiór....to jakas kpina...zamawiajac towar płace za wysyłke z dostarczeniem do mieszkania a nie do punktu....dwie przesylki w ciagu tygodnia musiałem odebrac w owym punkcie gdyz lenistwo kuriera nie pozwolilo mu wejsc na czwarte pietro...z tego co sie zorientowałem w ogole nie chodzi po naszym osiedlu lecz wszystkie przesylki zostawia owej Pani na jej zmartwienie gdyz zalegaja jej w sklepie i dlatego ona sie fatyguje i informuje swoim nr telefonu o oczekujacych przesylkach...masakra... brak słów

  OdpowiedzUsuń
 46. Witam mieszkam w Głogowie, 20 lipca zakupiłam towar na allegro,22 lipca zostal onwyslany przez sprzedającego,i tu zaczyna sie cały cyrk,bo 24 w statusie paczki inpost wyswietla ze paczka została przekazana o godz 15 do oddziału inpost Głogów,25 lipca o godz 7.30 już widniało że paczka została przekazana do oddziału inpost w Lesznie gdzie oczekuje na odbiór w ciągu trzech dni roboczych,dzwonie do Inpostu w Głogowie w celu wyjaśnienia sytuacji i pani która odebrała tel.poinformowała mnie że inpost kurierzy przrstaje istnieć i wszystkie paczki musiała odesłać do siedziby w Lesznie,i Leszno przekazało paczki jakiemuś kurierowi,który niby tą paczkę mi przywiezie do domu,mineły dwa tygodnie a paczki jak nie było tak nie ma,dzwonie jeszcze raz do tej pani i co sie okazuje kurierzy inpost juz od 1 sierpnia nie istnieją,a skoro paczka nie dotarła jedyne co moge zrobić to złożyć reklamacje,dzwonię na infolinię żeby ową reklamację złożyć i pan owszem reklamację przyjoł ale jak zadałam mu pytanie jak długo trzeba będzie czekać na rozpatrzenie nie potrafił mi udzielić odpowiedzi tłumacząc sie tym że on tylko przyjmuje reklamacje,nic więcej nie wie.Wniosek z tego nie dość że mają burdel na kółkach,są nierzetelną firmą to jeszcze zatrudniają nieprzeszkolonych pracowników!Nie polecam nikomu Inpostu ! Poraz pierwszy sie na nich aż tak zawiodłam.

  OdpowiedzUsuń
 47. Żałosne
  Paczki nie ma od dwóch tygodni dodzwonić się na infolinię to jak wygrać w totka. Powiedzieli że możliwe jest że etykieta odkleiła się od paczki i leży gdzieś na magazynie w nieoznakowanych. Mogę złożyć oczywiście reklamacje ale po komentarzach które przeczytałem raczej nie ma to żadnego sensu. Dzięki inpost, 220ZŁ w plecy

  OdpowiedzUsuń
 48. KPINA.
  INPOST PACZKOMATY odrzuca reklamacje bo wg ich interpretacji Telefonów komórkowych nie mozna przesyłać i jest to niezgodne z regulaminem i traktowane jako szkło lub inny element kruchy. 1300 zł w plecy

  OdpowiedzUsuń
 49. NIGDY WIĘCEJ
  Paczka zaginęła w Katowicach na 12 dni dopiero po interwencji ruszyła dalej, ale co z tego jak kurier się nawet nie pofatygował na mój adres tylko od razu zostawił paczkę w punkcie InPost na drugim końcu miasta. Zrobił to 40 min po moim telefonie do informacji czy paczka dziś dotrze więc w domu byłam cały czas. Nie dostałam nawet awizo.

  OdpowiedzUsuń
 50. A ja dziś otworzyłem PUSTĄ skrytkę... Złożyłem reklamację, ale już wiem, że to był ostatni raz z InPostem.

  OdpowiedzUsuń
 51. Normalna katastrofa nie dość że mają mało paczkomatów to jak nie ma miejsca to sobie wożą i zostawiają gdzie chcą to jakiś dziwny sklep spożywczy to może w SOKU a może dzisiaj w kwiaciarni i tak Pan kurier rozwożący paczki po paczkomatach sobie losuje dzisiaj zostawie w spożywczym a co niech za..... jak chciał do paczkomatu a tam miejsca nie ma. Na zadne e-maile nie odpowiadają bo im się nie chce,paczki są otwierane.Beznadziejnie a tak miało być pięknie a wyszła kicha to już lepsza PP. Reklamacja w tej firmie nie istnieje.Nie polecam

  OdpowiedzUsuń
 52. Powiem tak. Ja jestem biedny i mnie nie stać na dziadostwo. Wszędzie reklamują że kurier najtańszy itp. Już woę te 2zł dopłacić i mam dpd z którego od zawsze korzystam (z przerwami na niestety takie dziadostwo jak FedEx czy Inpost). Szkoda czasu który też kosztuje.

  Jeszcze mi się przypominają takie sytuacje z inpost że kurier nie przyjeżdża. Mając do niego nr na kom dzwonię a on mi mówi że on nic nie wiedział o zleceniu bo nie ma dziś tableta. No śmiech na sali, jeden wielki bałagan. FedEx to podobne sytuacje. No i oczywiście w obu dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem.

  OdpowiedzUsuń
 53. Podbijam falę niezadowoleń. Paczka przepadła miesiąc temu. Otrzymałem informację emailową, że paczka została doręczona mimo, że jej nie dostałem .Złożyłem już 5 reklamacji na ten sam numer przesyłki. Za każdym razem spławiają mnie mówiąc, że zgłaszają reklamację do interwencji i że jeszcze dziś ktoś się ze mną skontaktuję. Wierutne kłamstwo.

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć,
  Jestem Biskup T.D Jakes, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Potrzebuje pożyczki na konsolidacji zadłużenia, w tempie 2% kredytu budowlanego, nieruchomości, refinansowanie, osobiste, celach biznesowych lub nadzwyczajnej jakości? Czy jesteś biznesmenem lub kobiety, które myślą o rozszerzanie swego kredytowania oferowania działalności wszystkich typów. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami za pośrednictwem (bishopjakesloancompany@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 55. hi kazdy obywatel, czy Polsce przyjechalem tutaj na miejscu, aby zaswiadczyc dobre rzeczy, które otrzymalem od Boga za posrednictwem firmy o nazwie Stella Rene gdzie i zlozyla wniosek o pilna pozyczke, aby splacic dlug, ale dziekuje Bogu dzis, ze ja sie sukcesem na tej pozyczki dzis, bo nigdy nie bylem oszukany chcialem, aby uzyskac kredyt na internecie, ale mój przyjaciel powiedzial mi, istnieje kilka oszustw internetowych, bo nigdy nie ubiegal sie o pozyczke wczesniej, ale kiedy sie na miejscu widzialem post na nastepny nastepnie i nastepnie w link i dostac e-mail i odpowiedziec na e-mail, ale na szczescie dla mnie i otrzymywac odpowiedzi od MD, dyrektor generalny firmy Stella Rene, gdzie ubiegac sie o mojego kredytu i szczytem wszystkich danych potrzebnych ode mnie przed 18.00 mój czas kraj otrzymalem kredytu na moje konto bankowe dzisiaj i ja przyszedlem tutaj w tym samym miejscu, gdzie jestem zachecal, aby uzyskac kredyt na swiadcza równiez dlatego, ze po prostu otrzymac pozyczke 800,000.00zl mówie dzieki Stella Rene Kredytowej Firm za zaufanie i uczciwy, a tutaj e-mail z nich {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} Jestem bardzo wdzieczny i szczesliwy przez Stella Rene i powiedziec dziekuje.

  Jolanta

  OdpowiedzUsuń
 56. Witam,

  Jesteś zmęczony szukam pożyczki i kredyty hipoteczne,czy zostały odrzucone stale swoich banków i innych instytucji finansowych,oferujemy dowolną formę pożyczki dla osób fizycznych i prawnych przy niskim oprocentowaniu 3% .Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu,nie wahaj się skontaktować się z nami już dziś,obiecujemy zaoferować najlepsze usługi kiedykolwiek.Po prostu daj nam szansę, bo proces będzie się przekonać. Jakie są twoje potrzeby finansowe?

  Czy potrzebujesz kredytu biznesu?
  Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
  Chcesz kupić samochód?
  Chcesz перекредитоваться?
  Potrzebny jest kredyt hipoteczny?

  Potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swój biznes lub rozszerzenie? Straciłeś już nadzieję, że i wam się wydaje, nie ma wyjścia, i swoje obciążenia finansowe nadal występuje?

  Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować w celu ewentualnej współpracy, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (jmcredit120@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 57. Dzięki ci wszyscy, którzy tam moja firma dała dobre wyniki wiarygodność w zakresie finansowania. Naszym celem jest pomoc osobom z pieniędzmi na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. Chcę używać tego medium poinformować wszystkich, którzy potrzebują finansowania pożyczki wszelkiego rodzaju, nie wahaj się skontaktować się z poniższymi szczegółami.

  Telefon: +1 (201) 372-4499
  e-mail: raymondhillsfinance@gmail.com
  www: http://raymondhills12345.wixsite.com/loan

  OdpowiedzUsuń
 58. Te cały inpost to największe gówno !!! to nawet nie może się nazywać doręczenie kureirskie - bo to nawet koło nazwy kurier nie stoi !!! Nie trzymacie min poziomu a cena (mam w dupie wolę 5 zł więej zapłacić ale wiem że ktoś mi dostarczy towar na miejsce) !!!!

  OdpowiedzUsuń
 59. Z 8 wysłanych przesyłek dwie zaginęły. Głupia byłam, że skusiłam się na wysyłkę z allegro inpostem, bo wysłałam ludziom książki przywiezione z Anglii za 2 zł, nie po to żeby zarobić, ale żeby komuś służyły. Teraz będę się szarpać, otrzymam negatywne komentarze, a najlepsze jest to, że inpost ma to tak bardzo w duszy, że nie chce mi się wierzyć, że pracownicy tej firmy nie czują się bezkarni. Nie podejrzewałabym listonoszy inpostu o przywłaszczanie sobie literatury po angielsku, ale zwyczajnie ręce mi opadają, kiedy klienci dzwonią do mnie, bo inpost nie odbiera telefonów, bo inpost nie odpisuje na maile. Miejcie trochę szacunku do drugiego człowieka! Odnoszę wrażenie, że zatrudnili wszystkich ludzi z pod znaku napluję mu do kawy, bo nie lubię swojej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 60. totalna bzdura, kurier zamiast dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres, zostawia ją po raz kolejny po drugiej stronie ulicy w POK i nie zostaje dostarczona do domu bez żadnej informacji telefonicznej i bez awiza, dla przykładu przesyłka kurierska nr 521000015497410002179946; osobiste odebranie przesyłki powoduje nieprzyjęcia reklamacji, ponieważ można reklamować niedostarczenie przesyłki, a nie pozostawienie jej POK zamiast dostarczenia do domu, a myślałem, że absurdy PRL-u już mnie nie dopadną, a jadnak ...

  OdpowiedzUsuń
 61. Nie wiem co podkusiło mnie do skorzystania z usług tej firmy. Kazdemu będę ją od tej pory odradzać. Paczka nadana tydzień temu- zarejestrowana na magazynie i nikt nie wie co się z nią dzieje. Bardzo kompetentna pani z obsługi klienta stwierdziła, że "jej los się urwał", obiecywała telefon do 15 następnego dnia, telefonu oczywiscie nie dostałam. Zadzowniłam sama, odebrała koleżanka nie poinformowana o sytuacji, nie uzyskałam żadnych informacji. Dzisiaj składam reklamację, zobaczymy. Nie polecam nikomu!

  OdpowiedzUsuń
 62. dn 18.10.20116 czyli wczoraj wieczorem próbowałam odebrać paczkę w Paczkomacie w Sosnowcu na ul. Braci Mieroszewskich pod sklepem e-leclerc. Wpisałam nr tel, kod odbioru, skrzynka się otworzyła. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu była pusta!!!

  Próbowałam to jakoś cofnąć, wcisnęłam przycisk" mam uwagi" ale wyskoczył komunikat żeby zeskanowac coś z paczki. Jak ja mogłam coś zeskanować jak nie było paczki!
  No i w sumie w wielkich złościach zamknęłam skrzynkę. Pojawił się komunikat że odebrałam paczkę.

  Ale jak już napisałam NIE MAM TEJ PACZKI!!!
  Na infolinie dodzwonić się to cud. Napisałam już kilka maili, wysłałam zgłoszenie reklamacji....
  I z tego co tu dziś czytam będzie kiepsko chyba :( Nawet się nie spodziewałam że jest tyle podobnych sytuacji!

  OdpowiedzUsuń
 63. Uwaga!!!
  Czy trzeba Pilna Pożyczka? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych osób
  którzy poszukują kredytu w dobrej wierze i przy oprocentowaniu w wysokości 3%. Czy jesteś poważnie w potrzebie
  Pilna Pożyczka? to jesteś we właściwym miejscu. Dajemy biznesu
  kredytu, pożyczki osobiste, kredyt Xmas, i tak dalej. Skontaktuj się z nami swoim wniosku kredytowego, aby spełnić Twoje
  popyt i wyruszył z problemem finansowym. skontaktować się z nami poprzez e-mail:
  HENRYCLARK003@GMAIL.COM

  Dzięki oczekując odpowiedzi.
  Henry Clark kredytu.

  OdpowiedzUsuń
 64. Uwaga!!!
  Czy trzeba Pilna Pożyczka? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych osób
  którzy poszukują kredytu w dobrej wierze i przy oprocentowaniu w wysokości 3%. Czy jesteś poważnie w potrzebie
  Pilna Pożyczka? to jesteś we właściwym miejscu. Dajemy biznesu
  kredytu, pożyczki osobiste, kredyt Xmas, i tak dalej. Skontaktuj się z nami swoim wniosku kredytowego, aby spełnić Twoje
  popyt i wyruszył z problemem finansowym. skontaktować się z nami poprzez e-mail:
  HENRYCLARK003@GMAIL.COM

  Dzięki oczekując odpowiedzi.
  Henry Clark kredytu.

  OdpowiedzUsuń
 65. Chcę podziękować Pan Donald z zenithloans@yahoo.com za pomoc mi dostać mój kredyt 27000 € po odmówiłem przez banki, więc jeśli jesteś potrzebujących pożyczki do rozliczenia swojego długu, aby zapłacić rachunki, lub do uruchamiania własnej działalności gospodarczej, skontaktuj spółkę wiarygodnych pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej na zenithloans@yahoo.com i natychmiast uzyskać kredytu.

  OdpowiedzUsuń
 66. Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Czy masz bezsenną noc w imieniu swojego długu, jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego szybko zastosować w przystępnej kredytu, oferujemy wszystkie rodzaje kredytu, takie jak kredyt studencki, kredyt biznesu, wykorzystania kredytu osobistego zadłużenia kredytu konsolidacyjnego, pożyczki, aby zapłacić swoje rachunki, które oferujemy na niskim tempie 3% stopy procentowej i długoterminowej perspektywie trwania zastosowania odpowiedniego i łatwego kredytu już od naszej firmy i skontaktować się z nami poprzez e-mail: julianmike111@hotmail.com ....... aby uzyskać więcej informacji i wypełnić formularz wniosku kredytowego poniżej.

  WNIOSEK O POŻYCZKĘ

  Pełne imię i nazwisko.............
  Kraj...............
  Adres kontaktowy........
  Telefon..........
  Kwota potrzebna jako pożyczki ...........
  Kredyt Czas trwania ...........
  Miesięczny przychód.........
  Zawód......
  Stan cywilny........
  Seks........
  Cel kredytu
  wiek.......

  pożegnanie klienta prosimy o wypełnienie formularza wniosku kredytowego powyżej i wrócić do nas na nasz e-mail firmy: julianmike111@hotmail.com

  Gorące pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 67. Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Czy masz bezsenną noc w imieniu swojego długu, jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego szybko zastosować w przystępnej kredytu, oferujemy wszystkie rodzaje kredytu, takie jak kredyt studencki, kredyt biznesu, wykorzystania kredytu osobistego zadłużenia kredytu konsolidacyjnego, pożyczki, aby zapłacić swoje rachunki, które oferujemy na niskim tempie 3% stopy procentowej i długoterminowej perspektywie trwania zastosowania odpowiedniego i łatwego kredytu już od naszej firmy i skontaktować się z nami poprzez e-mail: julianmike111@hotmail.com ....... aby uzyskać więcej informacji i wypełnić formularz wniosku kredytowego poniżej.

  WNIOSEK O POŻYCZKĘ

  Pełne imię i nazwisko.............
  Kraj...............
  Adres kontaktowy........
  Telefon..........
  Kwota potrzebna jako pożyczki ...........
  Kredyt Czas trwania ...........
  Miesięczny przychód.........
  Zawód......
  Stan cywilny........
  Seks........
  Cel kredytu
  wiek.......

  pożegnanie klienta prosimy o wypełnienie formularza wniosku kredytowego powyżej i wrócić do nas na nasz e-mail firmy: julianmike111@hotmail.com

  Gorące pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 68. Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 4200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem szczęścia Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (120,000.00USD) z niskim oprocentowaniu stawka 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebie kredyt szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm2478@hotmail.com) (http://happinessloanfirm1.bravesites.com) zadzwoń +18653250382 +18653250382 lub SMS) nie wie, robie to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją na dobre co uczynił w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 69. Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 4200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem szczęścia Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (120,000.00USD) z niskim oprocentowaniu stawka 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebie kredyt szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm2478@hotmail.com) (http://happinessloanfirm1.bravesites.com) zadzwoń +18653250382 +18653250382 lub SMS) nie wie, robie to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją na dobre co uczynił w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 70. Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 4200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem szczęścia Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (120,000.00USD) z niskim oprocentowaniu stawka 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebie kredyt szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm2478@hotmail.com) (webpage: http://happinessloanfirm1.bravesites.com) zadzwoń +18653250382 +18653250382 lub SMS) nie wie, robie to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją na dobre co uczynił w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 71. jeśli potrzebujesz kontaktu pożyczki perezaguero14@gmail.com
  Dzień dobry, Boże Narodzenie zbliża się szybko, a jej będzie zabawa, jesteś przygnębiony finansowo czy też potrzebuje pożyczki lub moeny rozwiązywać wszelkiego rodzaju kłopoty finansowe?
  jeśli tak to, czego naprawdę potrzebujesz, aby uzyskać prawdziwy pomoc finansową, jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub potrzebujesz pilnej pożyczki wszelkiego rodzaju po prostu skontaktować się z tą renomowanych kredytodawcy kredyt i inwestora na jego adres e-mail perezaguero14@gmail.com
  Byłem tak słaba, a nawet nie może zapłacić czynsz, ale właśnie wczoraj dostałem moją pomoc od niego, można dostać wszelkiego rodzaju pomoc finansową od niego, po prostu skontaktować się z nim teraz.

  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 72. Cześć,

  Szukasz wolności finansowej? jesteś w długu, potrzebny jest kredyt, aby rozpocząć nowy biznes? lub zwinąć finansowo, trzeba kredyt kupno samochodu lub domu? Czy Twój bank w coraz Finansów odmówić? Chcesz poprawić swoją finansową? potrzebują pożyczki rachunki są opłacalne? nie patrząc więcej, zapraszamy na okazję do wszystkich rodzajów kredytów dostać w bardzo przystępnych oprocentowania 3% dla innych uzyskać informacje, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (legitfirm@gmail.com)

  Czy potrzebujesz pożyczki biznesu?
  Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
  Chcesz kupić samochód?
  Czy chcesz refinansować?
  Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?

  Czy potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swoją propozycję biznesu lub ekspansji? Czy stracił nadzieję i uważasz, że nie ma wyjścia, a twoje obciążenia finansowe nadal występuje?

  Nie wahaj się z nami skontaktować pod kątem ewentualnej współpracy biznesowej kontakt mailowy: (legitfirm@gmail.com) lub zadzwonić + 1-972-914-5244

  OdpowiedzUsuń
 73. Pilna Pożyczka OFERTA !!! Don, t wpaść w ręce oszust muszę spełniać inną scamer na linii opowiedz mi o kredyt i nie zawsze wierzą potem dopiero Jamesa, który skierował mnie do jednej firmy pożyczki dzisiaj mogę powiedzieć, jestem wśród najbogatszej osoby w moje miasto w jaki sposób firma pożyczka używać kredytu błogosławić mnie dziś, jeśli chcesz, aby przekształcić swoje życie dziś możesz skontaktować Mārtinš na jego gmail{remymartinsloanfirm@gmail.com~~pobj} !!!

  OdpowiedzUsuń
 74. Pilna Pożyczka OFERTA !!! Don, t wpaść w ręce oszust muszę spełniać inną scamer na linii opowiedz mi o kredyt i nie zawsze wierzą potem dopiero Jamesa, który skierował mnie do jednej firmy pożyczki dzisiaj mogę powiedzieć, jestem wśród najbogatszej osoby w moje miasto w jaki sposób firma pożyczka używać kredytu błogosławić mnie dziś, jeśli chcesz, aby przekształcić swoje życie dziś możesz skontaktować Mārtinš na jego gmail{remymartinsloanfirm@gmail.com~~pobj} !!!.

  OdpowiedzUsuń
 75. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com

  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status związku ……………………………
  Kwota kredytu potrzebne .....................................
  Trwanie.................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com
  www: cynthiamorganfunding@gmail.com
  Telefon: +1 (562) 708-4413

  OdpowiedzUsuń
 76. Ja po paru dniach oczekiwania dostalem wiadomosc na email, że paczka już czeka na mnie w paczkomacie reklamacje zlożyłem ponad miesiąc temu i do tej pory nie dostalem żadnej odpowiedzi. Żenada. W sumie zapłaciłem 271PLN.
  Nie Polecam

  OdpowiedzUsuń
 77. Potrzebujesz pilnie pożyczki, aby spłacić swój dług? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami na adres: (barryhamiltonfunds@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 78. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com


  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Adres ………………………………..
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status rodziny ……………………………
  Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
  Kredyt Termin .................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail:cynthiamorganfunding@gmail.com
  www: cynthiamorgansfunding.com.ng
  Telefon: +1 (562) 708-4413

  OdpowiedzUsuń
 79. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com


  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Adres ………………………………..
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status rodziny ……………………………
  Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
  Kredyt Termin .................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail:cynthiamorganfunding@gmail.com
  www: cynthiamorgansfunding.com.ng
  Telefon: +1 (562) 708-4413

  OdpowiedzUsuń
 80. Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 4200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem szczęścia Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (120,000.00USD) z niskim oprocentowaniu stawka 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebie kredyt szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm2478@hotmail.com) (http://happinessloanfirm1.bravesites.com) zadzwoń +18653250382 +18653250382 lub SMS) nie wie, robie to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją na dobre co uczynił w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 81. Dobry dzień.

  Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Twoja pomoc przychodzi teraz. Czy masz bezsenną noc martwiąc się, jak uzyskać kredyt? Nie dopuścić marzenia umrzeć, albo szukasz komu zaufać lub zostałeś oszukany przez gwiazdy oszustw internetowych, albo zostały odrzucone przez inne spółki finansowe kontakcie POŻYCZKA PRYWATNA FIRMA dziś do łatwego i niezawodnego kontakt mailowy: privateloantrust@gmail.com

  +17063918293

  OdpowiedzUsuń
 82. Witam, mam na imię Christian Calvin ofiarą oszustwa w rękach fałszywych kredytodawców. Mam stracił około 6,000PLN bo potrzebowała dużego kapitału 80,000PLN i prawie umarł, nie miałem dokąd pójść. moja firma została zniszczona, aw procesie zgubiłem mój mąż i mój syn i nie mógł ponownie stanąć takiej sytuacji. w czerwcu 2016 roku, spotkałem znajomego, który wprowadził mnie do dobra matka, pani Olivia Daniela, który ostatecznie pomógł mi zabezpieczyć pożyczkę w firmie. dobrą matką i chce skorzystać z tej okazji dziękuję i niech Bóg nadal błogosławił. Chciałbym również skorzystać z tej okazji, aby doradzić koledze po polsku, że istnieje wiele oszustów tam, więc jeśli potrzebujesz pożyczki, i chcą zabezpieczyć pożyczkę szybko zarejestrować tylko dzięki pani Olivia Daniela za pośrednictwem poczty elektronicznej: (oliviadaniel93@gmail.com ). można również skontaktować się ze mną poprzez ten e-mail: (christiancalvin200@gmail.com). jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Proszę ona jest jedyną osobą, niezawodne i godne zaufania.
  Dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń
 83. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com

  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Adres ………………………………..
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status rodziny ……………………………
  Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
  Kredyt Termin .................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail:cynthiamorganfunding@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 84. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com

  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Adres ………………………………..
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status rodziny ……………………………
  Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
  Kredyt Termin .................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail:cynthiamorganfunding@gmail.com


  ?.?>?

  OdpowiedzUsuń
 85. Szukam przesyłki o nr 665124341663200024307059. Widnieje jako przesyłka odebrana, niestety paczkomat po otwarciu okazał się być pusty. Próba skontaktować się z inpostem graniczy z cudem. Wypełniłam i wysłałam formularz zgłoszeniowy reklamacji, jednak brak jakiejkolwiek informacji czy formularz został prawidłowo wysłany.
  Na tym kończy się moja przygoda z inpostem. Nigdy więcej nie wybiorę tej formy przesyłki.

  Justyna Sobolewska

  OdpowiedzUsuń
 86. Czekam od dwóch dni na paczkę o numerze 604351340630444024111474. Według strony inpostu każdego dnia ma być dostarczona do paczkomatu. Nie dostaję żadnego SMS że mam przyjechać po paczkę. Wreszcie dzisiaj dowiaduję się, że stojąc do kasy w sklepie kilka kilometrów od paczkomatu odebrałem paczkę! Krótko mówiąc ktoś ukradł moją paczkę... Czyżby kurierowi w mobilnym punkcie znudziła się praca i wywalił paczki do rowu? Oczywiście nie ma żadnego kontaktu z BOK. Kiedyś kibicowałem InPostowi w rozgrywce konta Poczta Polska, ale chyba daruję usługi tej firmy.

  OdpowiedzUsuń
 87. Zasady dostarczania paczek przez kuriera InPost sa nastepujace:
  Kurier dzwoni na telefon adresata w momencie kiedy jest pod drzwiami mieszkania z informacja ze "nikogo nie ma w domu". Na propozycje potencjalnego odbiorcy zeby przyjechal pozniej w terminie dla kuriera dogodnym ale uzgodnionym wczesniej z adresatem pada odpowiedz "nie bede sie wracac".
  Sytuacja taka miala miejsce dwukrotnie dzien po dniu. Jak rozumiem jest to standard uslug InPost. Uslug dla emerytow czekajacych z wypiekami na twarzy przez caly dzien az Pan kurier do nich zawita. Gratulacje! Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 88. Paczka była kierowana do paczkomatu

  OdpowiedzUsuń
 89. inpost jest jaki jest jeśli chodzi o jakość usług w porównaniu do Poczty Polskiej. Po żmudnym poszukiwaniu punktu gdzie mógłbym nadać przesyłkę polecaną allegro inpost za trzecim razem się w końcu udało. Na stronie są nie aktualne dane jeśli chodzi o placówki, w dwóch z nich nie można było nadawać przesyłek, jak się okazało w jednym z punków nie obsługują przesyłek inpost, a w drugim Pani poinformowała, że już rozwiązali umowę na świadczenie usług, bo długo nie odbierali od nich paczek. Moja przesyłka do adresata nie dotarła, a od 02.12.2016r. jest status że jedzie do oddziału nadawczego - ŻENADA!!!!!!!!! Reklamacja wysłana, mam nadzieję, że zostanie rozpatrzona bez zbędnej zwłoki, bo Klient już na nią nie czeka.
  Zawsze pozostaje jeszcze zgłoszenie sprawy do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i wtedy zapewne będą mieli przerąbane, bo tam się nie cyckają z firemkami, tylko kary nakładają i to nie małe, przykład: https://www.getinbank.pl/aktualnosci/2016/decyzja-uokik-nr-ddk-172016

  OdpowiedzUsuń
 90. 29 minut czekania na infolinii aż ktoś podniesie słychawkę. I wciąz nikt nie podnosi...

  OdpowiedzUsuń
 91. Wczoraj około godziny 18.30,po otrzymaniu smsa od inPostu,chciałem odebrać paczkę jednak po wbiciu kodu okazało się ,że skrytka jest pusta.W tej sytuacji oprócz mnie było jeszcze kilka osób.Była tez pani z samochodem inPostu,która 2 razy przeszukała samochód w celu odnalezienia tejże paczki ,jednak w samochodzie ,nazywanym mobilnym paczkomatem,też jej nie było.Pani z inpostu ,zaewniała ,że jest monitoring i wszystko się wyjaśni.Oczywiście od razu otrzymałem maila,że paczkę odebrano i taki jest obecnie jej status.Rzecz miała miejsce w Łodzi dnia 09-12-2016 roku ,w paczkomacie LOD 10A ,przy markecie Netto ,przy ulicy Adamieckiego 16,wartość 298 zł. NR paczki 637450343692305024201398 .Na infolinii przez około półtorej godziny nikt nie odbierał telefonu ,nie otrzymałem też żadnego potwierdzenia złożonej reklamacji poprzez formularz internetowy.Dziś znów próbowałem dodzwonić się na infolinię ,lecz nikt przez pół godziny nie odebrał.W poniedziałek zgłaszam to oszustwo na policję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką samą sytuację, chciałem odebrać paczkę, skrytka się otworzyła i nic nie było w środku. Zgłosiłem reklamację przez formularz i nic. Próbuję się dodzwonić na infolinię od dwóch godzin telefon zajęty. W paczce był prezent dla dziecka na święta za ponad 200 zł...

   Usuń
  2. Mnie dziś również spotkała ta sytuacja. Pusta skrytka, a miał być świąteczny prezent. Co się stało z moją paczką? Paczka nr 650299160000002161563614, paczkomat WAW07AP Warszawa Jana Pawla II 65.
   Proszę o wyjaśnienie!

   Usuń
 92. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od € 5,000.00 do € 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com

  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Adres ………………………………..
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status rodziny ……………………………
  Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
  Kredyt Termin .................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com
  www: cynthiamorgansfunding.com.ng

  OdpowiedzUsuń
 93. Cześć,
  Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od € 5,000.00 do € 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com

  Imię i nazwisko ....................................
  Prywatny numer telefonu ............................
  Kraj …………………………………….
  Adres ………………………………..
  Stan ..............................
  Wiek .............................................
  Czy stosowane przed? ..................... ..
  Status rodziny ……………………………
  Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
  Kredyt Termin .................................
  Zawód ....................................
  Miesięczny przychód ………………………..
  Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
  pozdrowienia


  e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com
  www: cynthiamorgansfunding.com.ng

  OdpowiedzUsuń
 94. polecony inpost nadany w sierpniu, zagubiony w oddziale Inpost, reklamacja we wrześniu. Kilka dni temu dostałem pismo o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i że mają miesiąc na oddanie pieniędzy. Tak więc na oddanie kasy czeka się z 4, 5 miesięcy. Super!~Jak to się ma do tych 14 dni w wyjątkowych przypadkach miesiąc??? Oprócz tego nie można sie dodzwonić żeby się dowiedziec czy w ogóle się interesują moją sprawą a na maile nikt nie odpowiada. ŻENADA!!!

  OdpowiedzUsuń
 95. ŚWIADECTWO NA JAK dostałem pożyczkę z konkretną i rzeczywistą KREDYTU
  COMPANY AGHEDO POŻYCZKI SPÓŁKA aghedoloans@gmail.com
  ). JESTEM DZIŚ BARDZO SZCZĘŚLIWY
  I Bóg błogosławi AGHEDO Loan Company.
  Pilna Pożyczka OFERTA Zastosuj teraz.
  Cześć,
  Nazywam się charls Florencja, jestem z języka słowackiego, jestem żonaty, mam
  poszukuje prawdziwej firmy pożyczki w ciągu ostatnich 5 miesięcy
  wszystko co mam to grono oszustw, którzy dokonali mnie do nich zaufanie i na koniec
  dnia, zabrali mi pieniądze nie dając nic w zamian, wszystkie
  Mam nadzieję, zaginął, mam mylić i denerwować się to bardzo
  trudno wyżywić moją rodzinę, nigdy nie chciał mieć nic wspólnego
  z firmami pożyczki w internecie, więc poszedłem do pożyczyć trochę pieniędzy z
  przyjacielu, ja jej powiedziałem wszystko, co się stało, a ona powiedziała, że ​​może mi pomóc, to
  zna firmę kredytu, która może mi pomóc z każdej kwoty kredytu
  potrzebny mi o bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 2%, że właśnie dostał
  Pożyczka od nich, ona skierował mnie, w jaki sposób ubiegać się o pożyczki, zrobiłem
  tak jak powiedziała mi, stosowane z nimi na Email: aghedoloans@gmail.com

  Nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku mojemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć,
  Jestem szczęśliwy i bogaty ponownie i jestem dziękując Bogu, że taki kredyt
  Firmy takie jak ta nadal istnieją na tym oszustw na całym miejscach,
  Proszę radzę tam wszyscy, którzy są w potrzebie pożyczki, aby przejść do
  (aghedoloans@gmail.com
  ) Nigdy nie zawiedzie, a
  twoje życie ulegnie zmianie w kopalni zrobił.
  Szybki kontakt AGHEDO pożyczek COMPANY dzisiaj i uzyskać pożyczkę z nimi,
  Szczęść Boże Aghedo firmę pożyczek na ich rzeczywistej oferty kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
 96. Jak szybko wycofać zgłoszoną reklamację? Widział bym to jako prosty formularz: nr reklamacji i przycisk "Wycofaj".

  OdpowiedzUsuń
 97. Znasz szuka legit firmy pożyczki? szukaj więcej.
  Witamy eraly firmy pożyczkowe
  Oferujemy pożyczki od $ 1,000.00 do $ 10.000.000,00 po przystępnych stopy procentowej, oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacji zadłużenia, kapitał podwyższonego ryzyka, kredytów dla przedsiębiorstw, kredytów edukacyjnych, boże kredyty, kredyty mieszkaniowe lub "pożyczki z jakiegokolwiek powodu!", Jak kiedyś, Nasza metoda, oferty masz szansę podać kwotę kredytu potrzebne, a także czas trwania można sobie pozwolić, to daje realną szansę na zdobycie funduszy, których potrzebujesz! ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem dzisiaj
  eralyloanfirms8@gmail.com
  David Myers

  OdpowiedzUsuń
 98. Pilna Pożyczka OFERTA Zastosuj. TERAZ Drodzy kandydaci do kredytów, pozdrowienia kredytowych z Queeneth stałej. Posiadamy certyfikat pożyczki pożyczkodawcy, którzy oferują pożyczki dla osób, które potrzebują pożyczek. Dajemy pożyczki dla projektu, biznes, podatki, dług, rachunki i inne metę reasons.we na 2% więcej rate.There otrzymuje zaliczenia dla firmy, więc trzeba kredyt? Czy jesteś zadłużony? Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą i potrzebujesz kapitału? Potrzebujesz kredytu lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny? Twoja pomoc jest ostatecznie tutaj i dajemy cały kredyt w wysokości tanie i przystępne tylko 2% rocznie, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami dzisiaj na (Queenethloans@gmail.com) i uzyskać pożyczkę today.For więcej na temat naszych usług, Proszę opuścić kwoty pożyczki, czego potrzeba i czasu trwania pożyczki. chcesz wziąć * Personal Loans (Secure i niezabezpieczone) * Kredyty biznesowe (Secure i niezabezpieczone) * Kredyt konsolidacyjny i wiele więcej. Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem: queenethloans@gmail.com Powodzenia klientów. Queeneth ZNAKI kredytu.

  OdpowiedzUsuń
 99. Walter Whyte Spółka ma piętnaście lat dzisiaj.

  Bonus Financial $ 20,000 USD każda,

  To jest poinformować, że Maryja Julie Spółka ma dziesięć lat dziś i dyrektor zarządzający firmy wykorzystuje środki, aby pomóc wszystkim, którzy są w problemy finansowe lub kryzysu, czy są jakieś problemy finansowe lub problemy finansowe nie oznacza możliwość, ponieważ MD ta firma jest zapewnienie każdemu z sumą $ 20,000 USD, dzięki czemu można go używać, aby rozwiązać swoje problemy finansowe, tak aby uzyskać finansowanie to jest bardzo proste, to tylko do wysłania w dół sumę 95 $, a następnie wybierz jedną z opcji transferu poniżej i chcemy, żebyście wszyscy wiedzieli, że to jest naprawdę bonus finansowy jest w 100% legalne i nie gwarantuje tak zniechęcony, że masz zamiar się oszustem i specjalna łaska Boga Wszechmogącego wszyscy otrzymują finansowanie z 20.000 $, aby rozwiązać wszystkie problemy finansowe ty. Uwaga, jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wszelkie opcje transferu jest poniżej.

  Opcja transferu są banku do banku i Western Union lub Money Gram

  Dane potrzebne do przelewu bankowego

  Nazwa banku:

  Banku Lokalizacja:

  Numery kont:

  Posiadacze Nazwa:

  Kod SWIFT

  IBAN:

  Zauważ, że ten bank do przekazania będzie trwać do dwóch godzin banku do otrzymania środków na koncie bankowym.

  Szczegóły potrzebne do Western Union lub Money Gram

  Imię odbiorcy:

  Odbiorniki Kraj:

  Stan Odbiorniki i adres:

  Tekst pytania:

  Odpowiadać:

  Zauważ, że to trwa tylko 10 minut, aby dostać fundusze

  Proszę wrócić do nas, abyśmy mogli upewnić się, że transakcja nie należy odkładać na wszelkie sposoby dostać się do rozwiązania problemu finansowego

  odpowiedzieć tak szybko jak to tylko możliwe

  Gorące pozdrowienia,
  Pani Maria Julie


  m.d
  Walter whytepennycilvia ROAD 1006
  USA.
  SZCZEGÓŁY KONTAKTU
  EMAIL: walter.whyteloanhomes@outlook.com

  OdpowiedzUsuń
 100. Paczka miała być w sobote w paczkomacie- niestety przejął ja "mobilny paczkomat" z ograniczonym czasem (po to zamówiłam towar do paczkomatu żeby odebrać go w odpowiedniej DLA MNIE godzinie, a nie wtedy kiedy jest kurier), przesyłkami nie zdarzyłam odebrać i ani zamówienia, ani żadnej informacji na temat tego gdzie i kiedy ona bedzie nie mam po dziś :] oczywiście nie moge rownież dodzwonić sie na infolinie.

  OdpowiedzUsuń
 101. WALKER CREDIT SOLUTION CENTER
  Walker proste usługi finansowe oferuje usługi pożyczkowe osobistych na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości usługi i wielkie zadowolenie klienta, a jednocześnie czyni usługi finansowe bardziej dostępne. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania na rzecz naszych klientów; Przyznajemy, pożyczki osobiste, kredyt Auto, Biznes / kredyt inwestycyjny, krótkoterminowe pożyczki uruchamiać myślisz o uzyskanie kredytu? Czy jesteś poważnie potrzebuje pilnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś zadłużony? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienie, dajemy pożyczki osobiste, pożyczki i kredyty korporacyjne biznesowych i wszelkiego rodzaju pożyczki można skontaktować się z nami w przystępnej kredytu teraz w 2% stopy procentowej. Wyślij nam swoje informacje wymagane poniżej.
  WYMAGANE DATAS
  Twoje imiona:
  Kraj:
  Stan:
  Adres:
  Kwota potrzebna:
  Czas trwania kredytu:
  Numer telefonu:
  Płeć:
  Kontakt: alenxanderwalkerusacompany@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 102. pokazywać co robią, więc szybko skontaktował się z nimi i wszyscy oni mają wszystko, że został wysłany do mnie bez stresu i pieniędzy na moim koncie w ciągu 24 godzin od zachwytu i radujmy się teraz zarządzania przedsiębiorstwem agenta standard, który będzie mi pomóc teraz radzę, że pilnie potrzebujemy pożyczki, oni colegookins @ yahoo.com, powinni skontaktować się z osobą samego Boga i wiem, że będzie on od razu pomóc .. Poniżej jest kredyt zachęcające słowa. Dla kredytodawców finansowo dół i potrzebuje pożyczki? Zapotrzebowanie na kredyty do rozliczenia kredytów i długów? Potrzebujemy finansowania na własny biznes? Zapotrzebowanie na kredyty dla dużych projektów? Szukasz kredytu uczelni? Konieczność finansowania różnych innych procesów? E-mail: colegookins@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 103. Dobry dzień,

  Czy jesteś w jakikolwiek kryzys finansowy?
  Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Jeśli tak,
  Jest to firma, która jest tutaj, aby pomóc, daje pożyczkę dla obu osób i firm, niezależnie od ilości lub opóźnieniem, oprocentowanie jest niedrogie. w razie zainteresowania prosimy o kontakt poprzez e-mail za pośrednictwem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnić poniższe informacje.

  Pełne imię i nazwisko:
  Kwota kredytu:
  Czas trwania kredytu:

  Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 104. Chcę podziękować panu westhood z apexloans dla dał mi kredyt. Mam po utracie 6000euro do fałszywych kredytodawców. i złożyła wniosek o pożyczkę z apexloans i dostałem pożyczkę. jeśli trzeba dziś pożyczkę ubiegać za pośrednictwem poczty elektronicznej; apexloans@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 105. Czy ktokolwiek kiedykolwiek dostał kasę z reklamacji InPost? Podają wszędzie 30 dni na rozpatrzenie i wypłatę, a ja nadal na paczkę z maja nie dostałem pieniędzy. DNO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
     Jesteśmy organizacją chrześcijańską utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, jak help.So finansowej, jeśli przeżywa trudności finansowe lub są w jakikolwiek finansowy bałagan i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu, lub jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej larsson_investment@foxmail.com do Biblii mówi "Łk 11:10 Każdy, kto pyta otrzymuje; kto szuka, znajduje, a kto kołacze, drzwi zostaną otwarte ". Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki wieków. Proszę nich jest tylko dla poważnych poglądach i Bóg obawiając People.

   Proszę wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy zupełnie tak, że możemy otworzyć profil przetwarzania pożyczki dla ciebie w moim towarzystwie, jeżeli zainteresowany w uzyskaniu kredytu od nas

     PIERWSZA informacje potrzebne

   Pełne imię i nazwisko:........
   Osobisty numer telefonu: .....
   Kraj:.......
   Adres:....
   Stan:.........
   Wiek:.........
   Płeć:..........
   Czy wniosek o kredyt przed: ...
   Stan cywilny:.....
   Kwota kredytu potrzebne: .........
   Kredyt Czas trwania: ....
   Zawód:.........
   Miesięczny przychód:.......

   Dzięki za poświęcony czas i zrozumienie !!!
   Wszystkie odpowiedzi za pośrednictwem poczty elektronicznej: {larsson_investment@foxmail.com}

   Usuń
 106. Kontakt z tą firmą to szczyt żenady. Na maile odpowiadają nie podając żadnych szczegółów i klepiąc w koło te same formułki, Pani na czacie nie podaje żadnych informacji bo nie ma dostępu, żeby dodzwonić się na infolinię trzeba czekać ze 3 godziny. Chodzi o zagubioną paczkę, której ślad urywa się w jednym z oddziałów inpost. Po złożeniu reklamacji nie dostałem żadnego potwierdzenia na email, że cokolwiek zostało przyjęte. Od tego czasu (czyli mniej więcej od 2 tygodni) cisza. Podejście do klienta 1/10. Teraz nie wiem czy mam to samo zamawiać jeszcze raz, czy dostanę ewentualnie jakiś zwrot pieniędzy - totalny brak informacji. Nie polecam tej firmy nikomu - tzn. jest ok dopóki nie dojdzie do zgubienia paczki. Tzn. wygląda to w ten sposób: Zgubiliśmy pana paczkę i co nam pan zrobi? DNO

  OdpowiedzUsuń
 107. Witam osoby poszukujące kredytu,

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pożyczki długu? kupić samochód lub dom? Jeśli tak nie więcej martwić, bo oferują wszelkiego rodzaju pożyczki na niskim i niedrogie oprocentowaniem 3%, bez zabezpieczenia, bez kontroli kredytowej. Wracajcie do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki z poniższej informacji.

  Kontakt e-mail: midland.credit2@gmail.com

  Czy masz złych kredytów?
  Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zapłacić rachunki?
  Czy trzeba założyć nową firmę?
  Czy masz niedokończony projekt pod ręką z powodu złej finansowania?
  Czy potrzebujesz pieniędzy, aby inwestować w jakiejś dziedzinie specjalizacji, które zyskasz? i nie wiem co robić.

  Oferujemy następujące kredyty poniżej;
  pożyczki osobiste [zabezpieczone i niezabezpieczone]
  kredytów na działalność gospodarczą [zabezpieczone i niezabezpieczone]
  kredyty kombinowane
  studentów kredyty
  kredyty konsolidacyjne i wielu innych.

  1. Pełne nazwy: ----------------
  2. Adres kontaktowy: ----------------
  3. Kwota kredytu potrzebne: ----------------
  4. Czas trwania pożyczki ----------------
  5. Miesięczny dochód: --------------------
  6: Zawód: ----------------------
  7. Bezpośredni numer telefonu: ----------------

  Nazwa firmy: MIDLAND Credit Home
  Firma Email midland.credit2@gmail.com
  Firma NMLS ID: 315276
  Strona internetowa firmy: midlandcreditonline.com


  Z poważaniem,
  Pan kumah James.

  OdpowiedzUsuń