„O jakiej porze najbardziej lubisz odbierać przesyłki z Paczkomatu? I dlaczego?” - Wyniki konkursu.


Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Spośród ponad sześciu tysięcy nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy zwycięzców.
A oto i oni:

Nagrodę główną - Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T110 Lite A9 40GB - otrzymuje Marcin za odpowiedź:

Odmawiam odpowiedzi! Pora jest moja własna, prywatna, nie ujawniana publicznie!


Bony podarunkowe o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepie internetowym x-kom.pl otrzymują:

1. Olga za odpowiedź:

Późnym wieczorem zamiast zaglądać do lodówki, wolę zajrzeć do paczkomatu ;)

2. Edyta za odpowiedź:

O KAŻDEJ porze. Nie lubię ograniczeń, a noc mi nie straszna! Kiedy dostaję informację o wyczekiwanej paczce zależy mi na tym, żeby odebrać ją jak najszybciej i nie czekać do następnego dnia.

3. Bartosz za odpowiedź:

Najlepsza jest pora popołudniowo-wieczorna, dlaczego? Podczas odbioru paczki z paczkomatu myślę o tych wszystkich osobach z awizami w ręku i stojących na poczcie którąś godzinę z kolei.

4. Daniel za odpowiedź:

Najbardziej lubię w dzień, nocą straszny ze mnie leń.

5. Kasia za odpowiedź:

Paczki z Paczkomatu najbardziej lubię odbierać wtedy, kiedy mi pasuje :) To znaczy bardzo różnie: czasem rano, nieraz w południe, nierzadko wieczorem, a zdarza się i w nocy! Odbieram po prostu wtedy, kiedy mam czas i kiedy chcę. Bo tak

mogę. Za to właśnie najbardziej lubię Paczkomaty! Nie ograniczają mnie, nie każą czekać na siebie, nie uziemiają w domu, nie wydzwaniają nad ranem, nie mają humorów... Czekają na mnie zawsze z otwartymi... skrytkami :)

6. Kinga za odpowiedź:

Najbardziej lubię wieczorne tête-à-tête z Paczkomatem przy świetle księżyca. Nie ma lepszego początku niż ""dotknij ekranu""... nie marnuje czasu, sam prosi o numer telefonu, a potem już samo się toczy... kilka przycisków, niepewność czy

dotknęłam tam gdzie trzeba, pełne emocji oczekiwanie i jest! Otwiera się przede mną! Taki z niego krótkodystansowiec, że wszystko nie zajmuje więcej niż 20 sekund :))).


7. Rafał za odpowiedź:

Gdy wiem, że paczka w Paczkomacie już na mnie czeka, z jej odbiorem nigdy nie zwlekam. Nie ważne czy rano, czy w południe, czy w nocy, Lecę po nią jak wystrzelony z procy. Nie po to Paczkomaty się tak sprężały, żeby paczki bezpańsko

leżały :)

8. Tomasz za odpowiedź:

albo przed..., albo po..., nigdy zamiast.

9. Daria za odpowiedź:

Czy to środa, czy sobota, każdy dzień jest dobry - nie dziwota! Czy to ranek, czy południe, wieczór, noc, czy północ - zawsze cudnie! Jednak dla mnie osobiście, noc jest pierwsza na top liście. Wtedy bez przeszkód do paczkomatu docieram

i z nikim się po drodze nie użeram. Gdyż wszyscy smacznie w łóżkach pochrapują i drogi do niego nie zajmują. Wtedy na spokojnie, bez pośpiechu paczkę swą odbieram nie ukrywając uśmiechu!

10. Sebastian za odpowiedź:

W jakich porach najbardziej lubię odbierać paczki z Paczkomatów? W jeansach lub dresach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Z Laureatami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

12 komentarzy:

 1. Ciekawe czyim koleżką z InPostu jest zwycięski Marcin skoro ta jego marna wypocina jest "najlepsza"... Połowa z tych 10 wyróżnionych jest lepsza od niego, pewnie większość z tych nadesłanych też. Ale to Polska i InPost - ściemka i kolesiostwo to zwykła kolej rzeczy. Szkoda czasu na te wasze pseudo "konkursy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Łukaszu,
   w wypowiedziach takich jak Twoja bardzo znamienne jest narzekanie i snucie spiskowej teorii dziejów, zawsze natomiast brakuje elementów konstruktywnych. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź była lepsza, napisz ją publicznie w komentarzu i uzasadnij jej wyższość - jesteśmy bardzo ciekawi, czym byś nas zaskoczył.

   Wielka szkoda, że nie dostrzegłeś, że Autor zwycięskiej wypowiedzi w przewrotny i zabawny sposób ujął jedną z największych zalet naszej usługi - wolność wyboru momentu odbioru przesyłki.

   Pana Marcina nie znamy, za to z przyjemnością wyślemy do niego nagrodę główną. Tobie życzymy powodzenia w następnych konkursach.

   Usuń
  2. Jak widać po komentarzach poniżej nie jest to tylko moje zdanie. Jeśli AŻ jednozdaniowa zwycięska wypowiedź była - jak to zostało ujęte - "przewrotna i zabawna" - to zaiste gratuluję oceniającym polotu...

   Nie zamierzam też nic nikomu udowadniać - po pierwsze zawsze organizator takich "konkursów" ma jedną i standardową odpowiedź - "to do Nas i tylko do Nas należy ocena", po drugie raczej nikt publicznie nie przyzna się do ustawek i tym podobnych. Zatem mija się to z celem. Ale jak widać ci komentujący poniżej to też "zwolennicy teorii spiskowych".

   Sami paranoicy wokół - tylko załoga InPost normalna i obiektywna.

   Chyba jednak nie dostrzegłem tej "przewrotności i zabawności" zwycięskiej wypowiedzi. Podobnie jak większość komentujących. Szkoda że oceniający nie zauważyli najwidoczniej że komentującym tu nie chodzi o sam fakt że ktoś z nich nie wygrał nagrody głównej - a o fakt że rażąca słabość tej zwycięskiej wypowiedzi wygląda na z góry ustawione tzw. "kolesiostwo".

   Nie zamierzam oczywiście rezygnować z Paczkomatów - bo to naprawdę świetna i bardzo wygodna usługa, ale za takie "konkursy" to raczej podziękuje. Nie lubię jak się mnie robi w "trąbe".

   Usuń
 2. Widzę, że znajomości zrobiły swoje :) Ta odpowiedź za Tableta to o dupe rozbić ;/ Jak juz macie wybierać takie "lewe" odpowiedzi to chociaż lepsze wybierajcie ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. To żałosne, większość z tych wypocin, oraz nagroda główna !! Zgadzam się z przed mówcami, znajomości albo głupota...Ktoś dużo nie myślał jak pisał te odpowiedzi !

  OdpowiedzUsuń
 5. Hura! Zwycięzca nr 7 to ja :) Gratuluję pozostałym triumfatorom :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niektóre odpowiedzi naprawdę zabawne. Sama spróbuję w którymś z kolejnych konkursów, a nuż się uda i wtedy na własnej skórze przekonam się, czy to rzeczywiście "nie jest ściema" ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie- luuuuuzzzzzz....;)
  https://www.youtube.com/watch?v=fDbN5Bm6jtY
  :)

  OdpowiedzUsuń