Wyniki konkursu „Zaklęcie”
Wiedzieliśmy, że na Waszą kreatywność można liczyć, ale ilość i jakość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Po burzliwych naradach, spośród tysięcy zgłoszeń wybraliśmy w końcu dwójkę zwycięzców konkursu.

Jury trudziło się niezmiernie i musiało być czujne, aby zwrócić uwagę na wszystkie detale decydujące o tym, czy zaklęcie spełnia wymogi swego gatunku. Były zgłoszenia rymowane i nie, były hasła zabawne i zupełnie poważne, były zaklęcia w języku polskim i... po łacinie. Ostatecznie wybraliśmy dwa, co do których zapanowała pełna zgoda.

Tablet Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 SM-T520 16GB wędruje do Dominiki, która wyczarowała niedługie, pogodne zaklęcie o urokliwych rymach i o niespotykanej elegancji:

Kosmetyki, trzy zegary, czary mary, czary mary, dwie lokówki, prostownica, garnek, kubki i spódnica, wąż gumowy, krawat tacie, osiem spinek, moje gacie – się otwieraj Paczkomacie!

Smartfon Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F bez wątpienia należy się zaś Marii, która wpadła na pomysł brawurowego sylabizowania, przez co nadała zaklęciu fantastycznej dynamiki!

Mata paka, moja paka, to nie poczta, nie ma draka, nie ma baba, nie ma zmora, czeka paka, w jama ona, ja ma fona, esemesa, ja ma mejla miast adresa, poda koda w paczkomata, klik, pik, pyk, on da ta paka, tak to mi to inpost cito!

Zwyciężczyniom gratulujemy! 
Skontaktujemy się z Wami za pośrednictwem adresów mailowych podanych w zgłoszeniu.

PS Niektóre z haseł tak nam przypadły do gustu, że część z Was może spodziewać się z naszej strony nagrody pocieszenia :-)

10 komentarzy:

 1. W jakim języku jest tekst, który wygrał telefon? Bo chyba nie po polsku! Przykre.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a widziałeś kiedyś zaklęcia po polsku? Harry Potter się smieje

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Harry Potter nie jest z Polski. A mi chodzi o rażące błędy językowe. Tego się nie da przeczytać. Kali pić, Kali jeść. Można coś fajnego stworzyć bez kaleczenia ojczystego języka.

   Usuń
 2. A która część może liczyć na te nagrody pocieszenia? Skąd ktoś ma wiedzieć gdzieś opublikujecie?
  I zgadzam się z Martinen takie kalectwo słowne nie powinno wygrać.. Nie jest to ani śmieszne ani jakkolwiek logiczne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałam maila 2 dni temu, że dostanę nagrodę pocieszenia. Jeszcze nie wiem, co to będzie ale już się cieszę :D
   Moje hasło: "Nie mam kodu ni obrazka, paczkomacie, zluzuj zatrzask."

   Usuń
 3. Ustawione na pewno. Zgadzam się, nie da się tego przeczytać, kto by stał przed paczkomatem i takie hasło wypowiedział. Gdzie sens gdzie logika.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasła nie odpowiadają ideologii szybkiego odbierania paczek bo dłużej się papla te głupoty niż normalnie odbiera paczkę...:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w otwieraniu paczkomatów tymi zakleciami. Moim i jak widać nie tylko moim zdaniem - beznadziejne zaklęcia. A byłoby nieuczciwie gdyby wykorzystywane były inne zaklęcia, które nie otrzymały nagród.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie chcę żeby brzmiało to jak ból pupy, bo ja też brałam udział w tym konkursie, ale widzę, że to nie tylko moje zdanie. Zaklęcie, które ma prawie 50 słów? Co to ma być? Sądziłam, że miało to być raczej krótkie, chwytliwe hasło... O, jakże się myliłam!

  OdpowiedzUsuń