Wyniki konkursu „Wygrywaj z Paczkomatami”
Godziny obrad, niekończące się negocjacje, a w krytycznych chwilach - kłótnie i rękoczyny. Można powiedzieć, że tak wyglądały obrady jury podczas wyłaniania dwójki zwycięzców (choć z kłótnie i rękoczyny dodaliśmy tylko dla zbudowania napięcia - tak naprawdę przy wyborze było głównie sporo śmiechu).

Wasza kreatywność zabiła nam ćwieka. Kryterium musiało być więc proste - jeśli podczas czytania odpowiedzi cały skład jury parsknął śmiechem, to... mieliśmy zwycięzcę.

Tym samym tablet Lenovo IdeaTab A3500L wędruje do...
Natalii, która na pytanie "otwieram Paczkomat, a tam..." odpowiedziała: biedronki urządzają techno-party

Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F wędruje zaś do... 
Magdaleny, która napisała to, czego nikt się nie spodziewał. Na to samo pytanie odparła: Hiszpańska Inkwizycja z moją wczoraj zamówioną paczką. Nikt nie spodziewał się Hiszpańskiej Inkwizycji - ja nie spodziewałam się paczki tak szybko :D

Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.

Tymczasem przypominamy, że trwa kolejny konkurs, w którym zgarnąć można smartfon Samsung i tablet Lenovo. Sprawdźcie na stronie paczkomaty.pl/konkurs
Gramy dalej!

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam! Może to głupie pytanie ale czy laureatka odezwała się w sprawie nagrody? Bo coś mi pamięć przypomina o podobnej odpowiedzi z mojej strony ale pamięć już nie ta a mail świeci pustkami;)

    OdpowiedzUsuń