Co robi paczka, kiedy w maszynie czeka na obiór? Wyniki konkursu „Wygrywaj z Paczkomatami”
Za nami nieprzespana doba - wyłanialiśmy bowiem wyniki ostatniego konkursu. Kto by pomyślał, że na pytanie o to, co robi paczka, gdy w Paczkomacie czeka na odbiorcę, można udzielić aż tylu zaskakujących odpowiedzi! Podczas wyboru zwycięzców jury podzieliło się dwie frakcje - zwolenników szalonych i absurdalnych odpowiedzi oraz... tych z zamiłowaniem do stonowanej i eleganckiej fantazji. 

Tablet Lenovo IdeaTab A3500L wędruje do...
Joanny
...która postawiła na krótką, uroczo oderwaną od rzeczywistości odpowiedź (a przy okazji przypomniała nam, że nadchodzi jesień).
Co robi paczka w Paczkomacie?
Sweterek. Jak oderwie się od dziergania sweterka, zabiera się za konfitury.

A Oskar Samsung Galaxy S5 mini wędruje do...
Maćka
...który wymyślił i - niczym dobry pisarz - w kilku zdaniach sprawnie zobrazował sekretne życie paczek:
W oczekiwaniu na właściciela, paczki spotykają się w specjalnie wydzielonej skrytce numer 9¾ (w samym środku Paczkomatu, gdzie człowiek nie ma dostępu), by przy cieple wygrzanych kabelków przechwalać się swoją zawartością. Kiedy już skończą - klepią się po paczkowych ramionach i rozpoczynają wysyłkę smsów do swoich właścicieli. "Czekam na Ciebie jeszcze przez 24h"....

Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo.

Tymczasem pamiętajcie, że rozpoczął się kolejny konkurs, w którym do wygrania ponownie macie telefon Samsung Galaxy S5 mini i Tablet Lenovo IdeaTab A3500L. Kliknijcie tutaj.

4 komentarze:

 1. Smutno mi, przerobiłam dla was piosenkę a tu nawet żadnej nagrody pocieszenia ... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie smutaj, tutaj wygrywają bzdurne odpowiedzi - sweterek hahahah dobre tak samo jak trzepaczka... śmiać się czy płakać z głupoty ludzkiej... to naprawdę dziwne ze cos takiego się podoba... poczucie humoru świadczy o człowieku - to musi być bardzo specyficzna firma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy wyniki poprzedniego konkursuu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. "kolejny konkurs, w którym do wygrania ponownie macie telefon Samsung Galaxy S5 mini i Tablet Lenovo IdeaTab A3500L" - telefon i tablet w kształcie kamery, smartwatcha i ładowarki... Czary! :)

  OdpowiedzUsuń