Co zamówilibyście do Paczkomatu z dowolnego kraju na świecie? Wyniki konkursu


Nareszcie są! Długo wyczekiwane wyniki kolejnego konkursu. A wraz z nimi - kilka ciekawych wniosków odnośnie tego, co chcielibyście zamawiać do Paczkomatów, gdyby tylko było to możliwe... i zgodne z regulaminem;-)

 

Przypomnijmy, że pytanie konkursowe brzmiało: "Wyobraź sobie, że możesz zamówić do Paczkomatu dowolny przedmiot z dowolnego kraju na świecie. Co zamawiasz?" Spośród kilku tysięcy odpowiedzi "odfiltrowaliśmy" te, które można wyświetlić osobom poniżej 18. roku życia oraz te, z których - pomimo licznych prób - nie mogliśmy odczytać intencji Autora (przykład "bla bla bla" albo "4fws").

W ten sposób dobrnęliśmy do najdalszych zakątków świata. Odwiedziliśmy między innymi: Afrykę (skąd wielu z Was chciałoby zamówić do Paczkomatu... słonia), Amerykę Południową (banany!) oraz Północną (samochody, motory, elektronika, fast foody), a nawet Antarktydę (śnieg). Na koniec wróciliśmy do Polski, gdyż wielu z Was stwierdziło, że do Paczkomatów najlepiej zamawiać produkty z ich Ojczyzny. 

W ten oto sposób dobrnęliśmy do odpowiedzi:

1) Patrycji: "figurkę Buddy z Indii :) Wierzę w szczęście po glaskaniu go po brzuszku :)", która pogłaszcze tablet Lenovo, z którego zamówi figurkę Buddy.

oraz

2) Piotra: "Ja i moja ciężarna żona z niecierpliwością czekamy na przyjście na świat naszej córeczki. Kiedy nadejdzie "moment zero" trzeba będzie pojechać do szpitala i nieźle się tam natrudzić. Idealnie by było, gdybym zamiast tego otrzymał SMSa, że dzidziuś czeka na mnie w paczkomacie. Szybkie wpisanie kodu." Piotrowi wyślemy telefon, by mógł ten kod odebrać.

Gratulujemy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo już wkrótce. Wszystkich zapraszamy do kolejnego konkursu: https://paczkomaty.pl/pl/wygrywaj-z-paczkomatami-4. Do wygrania: kamera, smartwatch oraz bezprzewodowe ładowarki!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz