Co wolisz - Samsung Galaxy S5 mini czy iPhone 5s? Wyniki konkursu!Z konkursu na konkurs stoi przed nami coraz trudniejsze wyzwanie. Nadsyłacie do nas mnóstwo odpowiedzi, wiele z nich bardzo zabawnych, oryginalnych i ciekawych. Choć decyzja naprawdę nie była łatwa... to właśnie została podjęta.

Za wspieranie promocji zdrowia poprzez promowanie jedzenia jabłek i zachęcanie do noszenia chusteczek higienicznych, iPhone 5s otrzyma... Wojtek!

Iphone 5S może nam zaoferować 4 razy więcej pamięci - 4 razy więcej miejsca na śmieciochy i pliki ważniejsze, upakowane na swoim mobilnym przyjacielu. Nasz 5S jest lżejszy o całe 8 gram! Dla mnie każdy dodatkowy gram w kieszeni może być zagrożeniem dla stabilności noszonych spodni! Zima tuż tuż, a półtora milimetra grubości różnicy możemy zamienić na ratującą nasz umierający nos w mrozie chusteczkę. Poza tym uwielbiam jabłka i mimo nadmiaru na działce, chętnie zaopatrzyłbym się w jeszcze jedno.

Wojtek, gratulujemy! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

17 komentarzy:

 1. Kolejny żart. Kolega organizatorów? :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, czytając tę "kreatywną" odpowiedź można spokojnie stwierdzić, że ktoś komuś włożył palec w pewną cześć ciała. Niektórzy nawet wiersze popisali, a wygrała jakaś gówniana historyjka o chusteczkach... 4 razy więcej pamięci? Gówno prawda! Włożysz do Samsunga kartę pamięci 128GB i dziękuję. Konkurs...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale... 4x więcej od czego? Do czego autor porównuje tego 5S?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten zwycięski komentarz to jakaś pomyłka... Zaczynam podejrzewać że ludzie którzy wybierają zwycięzców albo robią to na odwal, albo są niedorozwinięci umysłowo...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlatego, żeby wygrać trzeba pisać jak najbardziej tępe odpowiedzi na poziomie organizatorów. :) Jeśli okażesz swój brak kreatywności i coś co nie jest na temat to mamy WIELKIE szanse na wygraną :) Dlatego nie ma co się angażować i wysilać, najlepiej napisać coś na odpierdziel i WYGRANA !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja odpowiedz przy tej to było ARCYDZIEŁO...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ludzie, jesteście zawistni jak żmije. Zamiast pogratulować, to się wpieniacie. Gdyby wygrał wasz komentarz, to wtedy wy byście oberwali. Oceniajcie tak, jak sami byście chcieli być ocenieni – fair play, a nie jak dzieci w podstawówki.

  OdpowiedzUsuń
 9. szkoda bo nigdy nic nie wygrałam, i tez myslałam ze tym razem sie uda....tym bardziej ze jestem oddana fanką paczkomatów. jak cos zamawiam, to tylko z paczkomatami. no szkoda. chybanigdy nic nie wygram jak tak dalej pojdzie, nawet juz nie chce mi sie probowac....

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludziom się wydaje, że wygrać jest tak łatwo, a to niestety najczęściej jak wygrana w totka - jest naprawdę dużo osób, które biorą w nich udział i najczęściej trzeba mieć fuksa. Próbujcie dalej, to nic nie kosztuje, a zobaczycie, że w końcu coś wygracie :) Trzeba wierzyć w siebie i wtedy się uda.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję zwycięzcy! Fajnie napisane. W mojej odpowiedzi też wspominałem że jabłka są zdrowe itp.
  Próbuję dalej.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Nasz 5S jest lżejszy o całe 8 gram" - zwycięzca powinien otrzymać porządny słownik, nauczyłby się deklinacji.
  kilogram - 8 kilogramÓW
  gram - 8 gramÓW.

  OdpowiedzUsuń
 14. Desperaci, wyluzujcie. Ja też nic nie wygrałam i się nie poddaję. :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobrze że porównali 5S do wersji mini Samsunga. Ktoś, kto wymyślił ten konkurs nie miał pojęcia o tym co zrobił... lub tez mieli tylko jednego ajfona na oddanie...

  OdpowiedzUsuń
 16. Halo halo organizatorzy. Ja info o konkursie dostałam w Waszej wiadomości 17 grudnia i wzięłam w nim udział, ponieważ nie było żadnego komunikatu, że konkurs został już rozstrzygnięty. Teraz widzę, że wyniki ogłosiliście już 23 listopada... miło :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń