Co wolisz - Xbox One czy PlayStation 4? Wyniki konkursu!
Xbox czy PlayStation 4? Dla Was nie ma trudnego pytania. Choć sprzęt od Microsoftu walczył dzielnie, to koronę postanowiliście wręczyć konsoli Sony. Ale to nie to jest tutaj najważniejsze. Prawdziwym zwycięzcą jest bowiem osoba, którą nagrodziliśmy.

Ale po kolei.

Większość uczestników konkursu skupiła się na opisach technicznych. Xbox One przekonał Was kontrolerem ruchu oraz padem (który doskonale leży w dłoni). Zwolennicy PlayStaion powoływali się zaś na dizajn oraz... na sentyment.

Jedna odpowiedź urzekła nas swoim luzem i zupełnie odmiennym podejściem. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok odpowiedzi Miłosza, który napisał:

W pobliżu mojego Paczkomatu jest sklep, w którym pracuje bardzo ładna i sympatyczna dziewczyna. Każda wyprawa po przesyłkę to okazja do spotkania się z nią i zamienienia kilku słów, a kupowanie gier na PS4 to świetny pretekst do wycieczek do Paczkomatu :)

I to do Miłosza wędruje konsola, którą sobie wymarzył (PlayStation 4). Mamy nadzieję, że dzięki wygranej zamienisz z tą dziewczyną więcej niż kilka słów, a w końcu - że pogracie w gry razem :-)

36 komentarzy:

 1. Super, jak zwykle denna odpowiedź wygrała. Mogłam napisać, że lubię jeść zupę grając na konsoli, byłyby większe szanse na wygraną niż przy wierszu, który napisałam. Dno.

  PS. A co, Xboxa nikt nie wygrał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłaś napisać że jesz zupę grając na konsoli koło paczkomatu, na paczkomacie lub pod nim to wtedy byś wygrała :) Myślałem że skoro pytanie brzmi czy wolisz to czy to a później to uzasadnić, to znaczy że czemu decyduję się na jedno a nie drugie, a nie że w pobliżu jest paczkomat, i kupowanie gier na ps4 da mi możliwośc spotykania pięknej kobiety :) No cóż...

   Usuń
 2. To nawet nie była odpowiedź na pytanie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli w skrócie - Miłosz woli Playstation 4 od XOne'a, gdyż będzie mógł chodzić po gry i patrzeć na ładną sprzedawczynię. Z tego powodu woli PS4. Tak jakby gier na XOne w paczkomatach nie można było schować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Urzekła mnie ta historia która nie jest w ogóle odpowiedzią na zadane pytanie... A Pan Miłosz powinien kupić lepiej psa skoro lubi tak wycieczki i może od razu zaprosi dziewczynę na spacer. Co do jury oceniającego powinni ufundować jeszcze XBOXa z własnej kieszeni za bezguście w ocenach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co temu wygranemu ps4 jak lubi wycieczki i patrzeć na dziewczynę,w jego odpowiedzi nie ma kreatywnego uzasadnienia dlaczego wybrał tą konsolę,to jakby konsola była pierdołą dodatkiem,zatkało mnie totalnie.

   Usuń
 5. Dno i ostatnio konkurs w jakim brałem udział. Mam nadzieję że Miłosz wkoncu zaliczy dzięki waszej pomocy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam nic przeciwko przegranej z lepszym, ale to obraza dla wszystkich innych uczestników, ze wybraliście coś tak bez sensu. W nagrodzonym opisie z równie dobrym skutkiem można było zastąpić gry na PS4 śmietaną czy jakimkolwiek innym produktem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wg mnie, firma Inpost nie wywiązała się z regulaminu konkursu, gdyż odpowiedź Miłosza nie jest odpowiedzią na zadane pytanie-Co wolisz PS4 czy Xbox 1 i dlatego konkurs powinien być powtórzony, a dokładnie wyłonienie rzeczywistej ,prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Niestety, rozczarowała mnie firma Inpost zatrudniając amatorów i pseudo jurorów do takiego konkursu.. Następnym razem nie bierzcie się za rzeczy, które was przewyższają..

  OdpowiedzUsuń
 9. Wg mnie, firma Inpost nie wywiązała się z regulaminu konkursu, gdyż odpowiedź Miłosza nie jest odpowiedzią na zadane pytanie-Co wolisz PS4 czy Xbox 1 i dlatego konkurs powinien być powtórzony, a dokładnie wyłonienie rzeczywistej ,prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Niestety, rozczarowała mnie firma Inpost zatrudniając amatorów i pseudo jurorów do takiego konkursu.. Następnym razem nie bierzcie się za rzeczy, które was przewyższają..

  OdpowiedzUsuń
 10. To nie jest odpowiedź za pytanie, która była wymagana przez sam regulamin. Zawiodłem się na firmie, na cholerę tyle siedziałem i wymyślałem jakiś fajny tekst konkursowy, skoro wygrała taka denna odpowiedź. Nie jest tutaj w ogóle opisane dlaczego woli PS4, chyba, że PS4 służy do nawiązania kontaktu z dziewczyną jak nie ma się jaj żeby iść bez pretekstu. Zostawię to bez komentarza..

  OdpowiedzUsuń
 11. Dokładnie, odpowiedź miała być kreatywna i przemyślana, a nad taką odpowiedzią można by nawet się nie zastanawiać. Nie żeby przemawiała przeze mnie zazdrość - biorę po prostu udział w masie konkursów, niektóre wygrywam, inne nie. Zawsze jednak zapoznaję się ze zwycięską odpowiedzią i nigdy jeszcze nie było tak, żebym nie przyznała jurorom racji. Cóż, zdarzył się właśnie ten pierwszy raz! Odpowiedź w żaden sposób nie uzasadnia wyboru konsoli.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem straszliwie zawiedziony... Spodziewałem się czegoś konkretnego, co faktycznie ma sens i jest albo zabawne, albo konkretnie uzasadnione, twórcze i z tym czymś. Coś w stylu "Wolę PS4, bo Gandalf zrobił na nim symulację ataku na Mordor, bo na Xone niestety mapa się przywieszała". W zamian za fajną, ciekawą i "KREATYWNĄ" odpowiedź, dostajemy historię Pani Marysi z zieleniaka... Sorry, ale gorycz jest zbyt wielka, żeby ją przełknąć i muszę wylać tutaj swoje rozczarowanie. Podejrzewam, że rozczarowanych osób jest dużo więcej.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się z Wami. Również jestem rozczarowany, to tak jakby w konkursie na najlepsze ciastko wybrano jajecznice, w dodatku przesoloną :(. Niemniej jednak gratulacje dla Miłosza, pewnie sam jest zaskoczony :D

  OdpowiedzUsuń
 15. gratuluje Miłoszowi (: może następnym razem cos ugram .

  OdpowiedzUsuń
 16. a w regulaminie nie było że będzie osoba która wygra xbox i osoba która wygra ps4. jestem zawiedziony takrze jurorami i firmą.

  OdpowiedzUsuń
 17. Również nie jestem zadowolony. To nie jest odpowiedź na pytanie które było zadane w konkursie!

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgadzam się w stu procentach z przedmówcami. Ale na pewno nie powtórzą konkursu bo nie odbiorą satysfakcji z wygranej Miłoszowi. Moim zdaniem powinni wybrać pracę, która odpowiada na pytanie. A to jest odpowiedź w stylu:
  "- wolisz Xboxa czy PS4?
  - tak"

  A może zgłosimy masowe reklamacje dot. Konkursu? W regulaminie jest taki punkt.

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć. To chyba był konkurs na temat tego, jak fajne są Paczkomaty, a nie która konsola jest lepsza. A przy okazji -chyba nie tylko dla mnie, było jasne, że wygrane będą dwie - Xbox i PS4 - i jury wybierze po jednej odpowiedzi spośród zwolenników obu konsol. Gdyby było jasno napisane, że zwycięży "najbardziej kreatywna" odpowiedź spośród odpowiedzi na temat popularniejszej konsoli, oczywistym byłoby, że pisanie o Xboxie minimalizuje szanse wygranej - wszak wiadomo, że nabywców/zwolenników PS4 jest znacznie więcej - w Polsce i na całym świecie - o wynikach sprzedaży informowano w mediach wiele razy. Również czuję się rozczarowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Kilka dni temu wzięłam udział w kolejnym konkursie - Galaxy S5 mini vs iPhone 5s. Zagłosowałam na Galaxy ale teraz wiem, że nie mam żadnej szansy na wygraną - wszyscy chcą iPhona więc to osoba, która głosuje na niego wygra.

   Usuń
  2. W regulaminie było napisane, że będzie przyznana jedna nagroda. Jestem przekonany, że o wyborze najlepszej pracy decydował faktycznie najlepszy tekst, niezależnie, która konsola wygrałby pojedynek.

   Usuń
  3. andzi - jeżeli to był najlepszy tekst odpowiadający na pytanie, to następnym razem napiszę, że wolę rzecz x, bo gdy pada deszcz, a ja idę do paczkomatu, to po drodze mijam seminarium, z którego okien zerka na mnie czarujący kleryk. może wygram.

   Usuń
  4. Naturalnie tekst, który wygrał jest delikatnie mówiąc płytki. Miałem na myśli, że było bez znaczenia, która konsola zwyciężyła w głosowaniu. Przy najmniej tak powinno być ;).

   Usuń
 20. Dajcie już spokój. Konkursy to tylko zabawa i nie ma się o co pieklić. Co do ilości nagród: jestem pewien, że w regulaminie było zaznaczone, iż do wygrania jest konsola Xbox One "lub" PS4. Nie przypominam sobie, żeby gdziekolwiek była mowa o dwóch nagrodach. A Miłoszowi gratuluję i życzę udanej zabawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)Masz pewnie rację. Trochę pewnie wszyscy się za mocno napalili i juz planowali weekend przed konsola, a tu klops:) -Ale z drugiej strony, fajnie jakby konkursy z tak atrakcyjnymi nagrodami i jak widac po wpisach tutaj, potraktowanymi serio były też poważnie traktowane przez organizatorów - niektórzy jak widać spędzili sporo czasu na wymyślaniu zgrabnej odpowiedzi - z szacunku dla nich, powinno być to toszkę lepiej przeprowadzone.- Miłosz, graj solidnie, nie przejmuj sie nami- jakoś damy radę:)

   Usuń
 21. Hej, ludziska, nie ma co się pieklić:) W końcu to Inpost funduje nagrodę i jako taki ma prawo nagrodzić kogo mu się żywnie podoba... Też się rozczarowałam, ale patrząc obiektywnie: ich prawo:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Rozczarowałem się tak jak większość tutaj,wygrała odpowiedź nie związana z pytaniem?,a co ma dziewczyna wspólnego z tym pytaniem?,in post ma beznadziejny gust,powinna wygrać odpowiedź uzasadniająca nasz wybór konsoli,to ja mogłem napisać tak:lubię odbierać przesyłkę z paczkomatów bo tam spotykam waszego kuriera który jest bardzo sympatyczny i bym wygrał,odpowiedź nie uzasadniająca wybór konsoli wygrała no dno i metr mułu.Jury beznadziejne,pewnie w następnych konkurach będzie to samo szkoda czasu.

  OdpowiedzUsuń
 23. ech, a mogłam napisać, że wolę ps4, bo podoba mi się ruda grażyna z mięsnego..

  OdpowiedzUsuń
 24. Po tak ogłoszonym wyniku konkursu, myślę, że mogę spokojnie wywalić wszystkie wasze maile odrazu do spamu. Nie jesteście wiarygodni, paczkomaty też będę używał do minimum. Większość dużych sklepów gry na konsole wysyła za darmo do domu, spokojnie można pominąć dostawę mało wiarygodna firmą.

  OdpowiedzUsuń
 25. Przecież wyraźnie napisali, że spodobał im się luz i odmienne podejście. Szkoda tylko, że nie wspomnieli w regulaminie, że te "odmienne podejście" może polegać na olaniu pytania. Kolejny konkurs z Inpost, który powala nagrodzoną odpowiedzią. Znowu dałem się nabrać. Brawo Wy, wstyd Ja.

  OdpowiedzUsuń
 26. hahahaha jak sie ludzie poobrażali :D A mnie sie odpowiedź podoba, jest oryginalna a reszta pewnie pisała to samo :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i oryginalna, ale nie odpowiada na pytanie konkursowe.

   Usuń