Bądź jak Paczucha i pomóż Mikołajowi
W chwili, gdy czytasz te słowa, w radiu zapewne słychać już pierwsze “Last Christmas”, a pewna stacja telewizyjna zapowiada, że i w tym roku Kevin zostanie sam w domu.

Wiesz co to oznacza, prawda? Mikołaj zbliża się wielkimi krokami. Nasza Paczucha obiecała, że pomoże mu z prezentami, ale nawet ten niezawodny duet potrzebuje czasem wsparcia. TWOJEGO wsparcia. 

Zrób coś dla nich i dla swoich najbliższych: pomyśl o prezentach już teraz. Dzieciakom zamów kolejkę (oldschool, ale zawsze na czasie), mamie dobrą książkę, a tacie płytę zespołu, którego słuchał w czasach, gdy poderwał mamę. Nie zapomnij też o sobie - może warto zaskoczyć bliskich nowym zapachem perfum albo wystrzałową czapką z pomponem? 

Możliwości jest tysiąc. Paczkomatów jeszcze więcej. Właśnie rozpoczął się sezon zakupowy - miej pewność, że zdążysz sprawić radość swoim bliskim i zamów prezenty z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Resztą zajmiemy się my. 

Keep calm and love Paczucha!

15 komentarzy:

 1. Zamiast pisać takie bzdury powiedzcie mi, gdzie jest paczka, która 24 h temu została wyjęta z paczkomatu i ślad po niej zaginął, w oddziale Nadawczym też jej nie ma.....

  OdpowiedzUsuń
 2. MOJE 2 PACZKI OD 4 DNI SĄ W ODDZIALE KATOWICE. CO DALEJ?????

  OdpowiedzUsuń
 3. A moje 3 paczki jeżdżą u kuriera od 4 dni. Miał stać pod paczkomatem do 20 a jak pojechałem o 18 to go nie zastałem

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja paczka również utknęła w Katowicach. Masakra zero konkretnej informacji. Nici z Mikołaja. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja paczka również utknęła w Katowicach. Masakra zero konkretnej informacji. Nici z Mikołaja. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja paczka również utknęła w Katowicach. Masakra zero konkretnej informacji. Nici z Mikołaja. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 7. 1.12 paczka wyjęte z paczkomatu nadawczego i tak jest do tej pory... brak możliwości kontaktu z inpost :/ TRAGEDIA!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Amatorzy amatorzy amatorzy niech za inną robotę się wezmą.Paczka w Warszawie szła tydzień. Amatorzy

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja dostałam maila ze paczke odebrałam a nic nie odbieralam zero kontaktu paranoja!!!!!a butów jak nie ma tak nie ma !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też nie mam mojej paczki, ani się dodzwonić , ani mailowo , bo nie odpowidają. Za rok przed świętami w życiu nie skorzystam....

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakiś leniwy kurier zamiast dostarczyć paczkę do domu zostawił w punkcie w innej miejscowości w Brzozie zamiast przywieść do Nowej Wsi Wielkiej Po prostu chamstwo, brak kontaktu z infolinią bo zawsze zajęta. Mieli oddzwonić ale nie raczyli. A pieniądze za porzesyłkę pobrali.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przesyłka czeka PRZY paczkomacie a ja mam 4 godziny na odbiór, a jak nie to następnego dnia może będę mógł łaskawie odebrać paczkę w miłosiernie dużym czasie. Nie dość, że płacę za przesyłkę to jeszcze muszę kilkarazy palić benzynę w aucie aby ganiać się z mobilnymi paczkomatami.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatni raz korzystam z tej opcji przesyłki. Lepiej dac te 6 zł więcej i mieć kuriera albo wogole zwykłą paczką do domu zamawiać.

  OdpowiedzUsuń
 14. 22 grud.w paczkomacie w łodzi dziś z niego wyjęta 27 grud.
  bez komentarza

  OdpowiedzUsuń
 15. Paczka 3.5 tygodnia bez doręczenia. Kilkanaście telefonów i brak jakiejkolwiek odpowiedzi gdzie owa paczka się znajduje. Kurier podobno 3 razy już próbował ja dostarczyć ale nikogo podobno nie zastał ale nie potrafi się wytłumaczyć dla czego nie zostawił awizo. W punkcie InPost gdzie paczka miała być i pojechałem odebrać ją osobiście nagle brak paczki. Zero kontaktu z inpostem. Infolinia niby nagrywane a jak przyjdzie co do czego to oni nie mają żadnego zgłoszenia ani skargi. Lepiej InPost omijać szerokim łukiem i nigdy ale to nigdy nie mieć kontaktu z nimi

  OdpowiedzUsuń