Świąteczne życzenia od InPost
Drodzy Paczuchowicze,

przed nami decydujący etap przygotowań do Świąt. Czas ważnych decyzji i wielkich pytań - najpierw ubieramy choinkę, czy lepimy pierogi? No i czy karp w galarecie zdąży wystygnąć?

Dziś razem z Paczuchą życzymy Wam wesołych Świąt w gronie najbliższych i mnóstwa domowego ciepła. Niech nie umknie Wam ani minuta świątecznej atmosfery i ani minuta “To właśnie miłość” - gdyby Kevin się znudził…

A teraz zbierajcie siły na Nowy Rok! My zaś, zamiast do pierogów, biegniemy do przesyłek, które doręczać będziemy nawet w wigilijne popołudnie!

Wesołych Świąt!
Zespół InPost

6 komentarzy:

 1. 631842344607300024209822
  reklamacja IPR2116481
  Co się dzieje z tą przesyłką ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nadałem paczkę w paczkomacie w dniu 15 grudnia. Przesyłka bez etykiety.Do dziś t.j 29 grudnia leży w paczkomacie nadawczym. Nikt nie zamierza jej odebrać i wysłać do odbiorcy.Na reklamacje nie odpisują. Na infolinii jeśli uda się dodzwonić codziennie mówią to samo że nie wiedzą dlaczego kurier nie odbiera przesyłki. Nikt nie potrafi spowodować aby przesyłka dotarła do odbiorcy.Telefony w magazynie w Warszawie na Annopolu są odrzucane od kilku dni nikt nie raczy nawet odebrać.Firma INPOST to totalne nieporozumienie. Nigdy więcej nie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 3. I ode mnie: rychłych kontroli UOKiKu oraz NIKu i zamknięcia tej żenującej parodii w atmosferze skandalu. Pracownikom życzę wypłaty zaległych pensji, ale wg doniesień prasowych...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzwonie na nforlinie - tam informacja że jest dostępny czat na stronie- przeszukałem stronę i czatu nie ma. A mój klient czeka na swój e-commerce od ponad miesiąca. W statusie widnieje że paczka została przyjęta w oddziale... InPost tylko patrzy gfdzie by tu zarobić i na czym oszczędzić. NIE POLECAM!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam awarię paczkomatu nr KRZ02A Krzeszowice, ul. Kościuszki 54 obok sklepu Biedronka. Nie można nadać i odebrać przesyłek. Czarny ekran monitora. Dzwoniąc na infolinię najpierw byłem 6 jak się zbliżyłem do 1 nagle znalazłem się na 28 pozycji. Co to gra planszowa?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam

  Dziękuje za stracone telefony,czas oraz odpowiedzi na reklamację.

  A oto numer przesyłki: 432500348642700014313313

  OdpowiedzUsuń