Tylko w InPost Majówka trwa przez cały miesiąc!


Teraz możecie wysyłać wiosenne prezenty jeszcze taniej! Dajemy Wam aż 15 % rabatu na wysyłkę z Polski na adresy domowe do Wielkiej Brytanii i Niemiec i 11% rabatu na wysyłkę do ponad 1100 paczkomatów do Wielkiej Brytanii!

Aby skorzystać z promocji, zaloguj się na swoje konto w Cross Border Menagerze, nadaj przesyłkę tak jak zawsze i ciesz się niższymi cenami. A potem jeszcze jedną i jeszcze jedną…

Nie masz jeszcze konta? Nie szkodzi –załóż je bezpłatnie i sprawdź, jakie możliwości daje InPost Cross Border!

Promocja przeznaczona jest dla Klientów Prepaid i trwa od 1 do 31 maja 2017.
Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Cennik Promocyjny. Wszystkie ceny są cenami brutto z wliczoną opłatą paliwową.
Usługa InPost Cross Border to gwarancja szybkich i bezpiecznych przesyłek. Z nami wyślesz paczki  w usłudze „door to door” do 15 krajów  europejskich oraz do Paczkomatów w Wielkiej Brytanii, Słowacji i Czech. Łatwo, szybko i wygodnie.

Więcej o przesyłkach międzynarodowych przeczytasz tutaj

3 komentarze:

 1. Widać po jakości usług, że trwa cały miesiąc. Ile można czekać na przesyłkę? Te wasze dostarczanie na następny dzień... Na następny dzień to dopiero raczył się kurier zjawić (paczka przeczekała ponad 24 godziny, w dzień roboczy u nadawcy, mimo, że normalnie podejmuje ją zawsze przed godziną 16 na ten sam dzień), potem zero przejęcia się tym, że był kontakt mailowy, na telefonie zgłoszona została interwencja ale i ona została zignorowana. Kurier podjął dzisiaj paczkę do przekazania do paczkomatu o godzinie 7:30, a nadal jest w doręczeniu, mimo, że do tego paczkomatu dostaję przesyłki przed 11. Ten dzień na dostarczenie chyba zmienił się w tydzień u was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlatego ja nadaje w paczkomacie sam i nie mam takich problemow ;-p

   Usuń
 2. u mnie bylo podobnie , zenada , nigdy wiecej przez in post , nawet nie chce mi sie opisywac sytuacji , GORACO NIE POLECAM !!!!!

  OdpowiedzUsuń