Wielkanoc ważna sprawa!

Drodzy Paczuchowicze,

Wielkanoc już za chwilkę, za momencik. Zakwas na żurek dochodzi, serniki pachną w całym domu, a pisanki już się mienią kolorami.

Dziś życzymy Wam Wspaniałej Wielkanocny! Cudownych chwil w rodzinnym gronie, ciepłych uśmiechów i pysznych potraw.
A jak pogoda dopisze, to udanego spaceru.

Wesołych Świąt
Zespół InPost i Paczucha

2 komentarze:

  1. Też życze wesołych choć mi wesoło nie jest bo nierzetelny Inpost poraz 2 (!!!) zawłaszczył sobie moją przesyłkę. Nie wiedzieć czemu kolejna niedostarczona do mnie paczka otrzymała status doręczone. Mi nie jest wcale wesoło bo wiem że wszelkie reklamacje, prośby i groźby są nieskuteczne i bok inpostu nawet nie prubuje sprawy wyjaśnić. Juz od kilku tygodni odbijam się od lakonicznej informacji że przesyka ma status doręczonej choć ja jej nie odebrała i nawet nieotzrymałam danych do odbioru. I widzę że zabawa zacznie się od nowa... Nikomu nie polecam, wręcz odradzam, ani produktu ani pieniędzy i poczucie że firma traktuje klienta jak g...

    OdpowiedzUsuń
  2. Inpost powinni rozpędzić na cztery wiatry, a kierownictwu (właścicielom) dowalić takie grzywny, żeby już nigdy więcej nie mieli ochoty prowadzić biznesu. Po raz trzeci mam kontakt z Inpostem i po raz trzeci wtopa. Otrzymałem powiadomienie rano o oczekującej na mnie przesyłce w paczkomacie. Paczkomat już rano był uszkodzony i nie wydaje przesyłek. I o tym fakcie nie da się nikogo zawiadomić. Infolinia informuje, że ma cię gdzieś. Nie ma możliwości innego kontaktu telefonicznego, a odpowiedzi e-mailowe są automatyczne i nie na temat. W punkcie Inpost twierdzą, że z kierownictwem też mają kontakt tylko przez infolinię, czyli że nie mają de facto żadnego kontaktu. Firma "kogut". Jeśli chcesz mieć problem skorzystaj z usług Inpostu.

    OdpowiedzUsuń