Co oznacza status „przygotowana do nadania”?
„Przygotowana do nadania” - czy to znaczy, że paczka jest już w drodze? A może jest jeszcze w rękach nadawcy? Co dokładnie oznacza ten status?

Taki status oznacza, że nadawca przygotowuje już paczkę do wysyłki – został jej nadany numer i wygenerowano dedykowaną etykietę, ale nie została jeszcze przekazana w nasze ręce.

Od tego momentu oczekujemy, aż przesyłka trafi do nas, by mogła wyruszyć w dalszą drogę do swojego nowego właściciela.

3 komentarze:

  1. Bzdura, jak kurier odbiera od nas paczki np. ok. 14-tej to do 20-tej albo i dłużej piszecie 'przygotowana do nadania', chociaż nadana została kilka godizn wcześniej... Napiszcie prawdę, że status się zmienia jak kurier przywiezie paczki do odziału i ją zeskanujecie u siebie, a nie, że nadawca jej nie nadał...

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak samo jest po nadaniu w paczkomacie, paczka nadana w niedzielę 23.10 po 18.00 do poniedziałku 24.10 godz. 15.00 miała dalej status "przygotowana do nadania"...Bo nikt jej z tego paczkomatu nie wyjął choć została nadana przeze mnie kilkanaście godzin wcześniej.

    OdpowiedzUsuń
  3. InPost to banda złodzieji, wkładają paczki gdzie tylko się da. Nie patrzą na to za co klient zapłacił, bo po co. Dla nich liczy się czas dostarczenia, żeby wysyłający nie ubiegał się o nie terminowe dostarczenie.

    OdpowiedzUsuń