Czym jest mPOK?


Paczkomaty InPost cieszą się ogromną popularnością! Może się zdarzyć, że urządzenie, do którego zamówiłeś swoją przesyłkę jest przepełnione i w danej chwili nie ma wolnych skrytek. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi, a właściwie przyjeżdża, mPOK!

Jest to mobilny Punkt Obsługi Klienta. Możesz odebrać w nim paczkę bezpośrednio od kuriera, który czeka przy oznakowanym pojeździe InPost.

Jeśli w ciągu dnia miejsce w skrytce się zwolni, przeniesiemy tam Twoją paczkę. Tym sposobem nasz kurier dostarczy więcej paczek kolejnym osobom, a Ty odbierzesz swoja przesyłkę łatwo i wygodnie!

Jeśli taka zmiana będzie miała nastąpić, poinformujemy Cię o tym w kolejnych wiadomościach e-mail i SMS.

W przypadku nieodebrania przesyłki z mPOK, w kolejnym dniu roboczym podejmiemy ponowną próbę jej doręczenia – w pierwszej kolejności do docelowego Paczkomatu stacjonarnego. Po umieszczeniu takiej paczki w Paczkomacie będzie ona czekać na Ciebie przez 48 godzin.

3 komentarze:

 1. Ten cały regulamin to wielka bzdura juz trzecia przesylka laduje w sklepie nie paczkomacie bez mozliwosci przekierowania. Na jeda przesyłke czekam juz 10 dni

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam chciałbym ustalić losy paczki 644200325702663032511347 w dniu 22.11 została skierowana do paczkomaty.pl mobilnego jednak nie zdążyłem jej odebrać od kurier. Dzis mamy 24.11 brak do dnia dzisiejszego info gdzie mogę ją odebrać ani nie dostałem informacji ze jest znowu u kuriera czy też w paczkomacie. Proszę o informację.

  OdpowiedzUsuń
 3. UWAGA NA PRZEKIEROWANIA! 17 listopada InPost zmienił regulamin i teraz "Operator zastrzega sobie prawo dostarczenia Przesyłki Paczkomatowej do oddalonego o nie więcej niż 2 km w linii prostej od tego Paczkomatu innego dostępnego punktu, tj. do innego Paczkomatu, do Wirtualnego Paczkomatu lub do POP".
  Od teraz będziecie szukać paczek w POPach czynnych np. do 17stej!!! (tak jak ja, stojąc pół godziny w kolejce w papierniczym!) I nikogo nie interesuje że człowiek w tych godzinach pracuje - infolinia odpowiada "niedasie" bo wszystko jest zgodne z regulaminem! NIE WYSYŁAJCIE PACZKOMATAMI - tylko kara finansowa ich zaboli!

  OdpowiedzUsuń