Ciesz się bestsellerami do czytania i słuchaniaBez czego nie wyobrażamy sobie długich jesiennych wieczorów? Oczywiście bez dobrej książki! Dlatego już po raz drugi, wspólnie z Legimi, mamy dla Was niespodziankę - odbierając paczkę z Paczkomatu możecie zgarnąć lekturę do czytanie lub słuchania. Akcja trwa od 20 listopada do 9 grudnia.

Każdy, kto odbierze swoją paczkę do 9h od momentu otrzymania do nas maila / SMS-a z informacją o umieszczeniu przesyłki w Paczkomacie, ma możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej promocji. Czeka na Was aż 20 bestsellerowych tytułów w wersji cyfrowej od Legimi – sami decydujecie, który ma trafić w Wasze ręce.
Co należy zrobić, aby odebrać książkę? 
 • Odbierz paczkę z Paczkomatu w ciągu 9 godzin
 • Wejdź na stronę Legimi, podaj nr przesyłki oraz swojego maila 
 • Odbierz darmową książkę!

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie: www.inpost.pl/zyskaj

W naszej cyfrowej bibliotece znajdziesz: 

Książki dostępne wymiennie w wersji ebook oraz audiobook:
 1. Millennium. Mężczyzna, który gonił swój cień” - David Lagercrantz 
 2. „Głębia” - Henning Mankell
 3. „Okruchy dnia” - Kazuo Ishiguro
 4. „Obsesja. T. 1” - Katarzyna Berenika Miszczuk
 5. „Jo Nesbo” - Pierwszy śnieg
 6. „Czarna” - Wojciech Kuczok
 7. „Gwiezdny pył” - Neil Gaiman
 8. „Idealny stan” - Brandon Sanderson
 9. „Poznaj moc treningu mentalnego’"- Erik Bertrand Larssen
 10. „Król” - Szczepan Twardoch
 11. „Łaska” - Anna Kańtoch
 12. „Konklawe” - Robert Harris
 13. „Motylek” - Katarzyna Puzyńska
 14. „Położna. 3550 cudów narodzin” - Jeannette Kalyta
 15. „Czas Herkulesów” - Marcin Wroński
 16. „LO story” - Magda Skubisz
 17. „Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge” - Gabrielle Kent

Książki dostępne tylko w wersji ebook:
 1. TO” - Stephen King
 2. „Ja, pustelnik. Autobiografia” - Piotr Pustelnik 
 3. „Zapisane w wodzie” - Paula Hawkins

7 komentarzy:

 1. Beznadziejna ta promocja z e-bookami/audiobookami z Legimi. Mam czytnik Kindle i aby na nim czytać "darmowe" e-booki z promocji muszę opłacić abonament, ewentualnie zakupić inny odpowiedni czytnik. Czytanie e-booka na smartfonie, tablecie, komputerze, gdy ma się czytnik? Słabe to. Bardzo się rozczarowałem, a specjalnie chodziłem późno wieczorem do paczkomatu, aby z promocji skorzystać. Czuję się nabity w butelkę, niby mam e-booki, a czytać na moim czytniku nie mogę. Dla InPostu liczy się tylko szybko zwolniona szufladka w paczkomacie. Odradzam tę pseudo-promocję, cieniutka słabizna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja tam z chęcią skorzystam, pomimo używania również innego czytnika, a samo szybkie zwolnienie szufladki w paczkomacie wielu wyjdzie na dobre :-) nie należy myśleć tylko o swojej du#ie...

   Usuń
 2. No jeśli dla Ciebie kojotass promocja jest ok., to w porządku. Czytaj ze zrozumieniem - mi nie pasuje, że nie znałem dokładnych zasad przed odebraniem paczki. Jeśli to jest dla Ciebie myślenie o swojej "du#ie", to nie mamy o czym dyskutować. Może InPost zamiast pompować środki w e-booki, powinien zainwestować w postawienie większej ilości paczkomatów? Może to by wyszło wielu na dobre?

  OdpowiedzUsuń
 3. Paczka przekazana do umieszczenia w paczkomacie o 9:19, SMS z informacją o możliwości odbioru o 22:28. 9h na odbiór? Nie śpij człowieku, leć po nocy do paczkomatu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wystąpił błąd podczas przyznawania książki. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się ze Wsparciem Technicznym Legimi. A tak wygląda od 2 dni rzeczywista promocja :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, cały czas pojawia się ten komunikat.

   Usuń
 5. Od 17.11 do 22.19 mija 5h 8 minut a ja od 25 listopada próbuje odebrać "prezent". Mail z informacją o problemie też nic nie dał. Cisza...A szkoda bo zasadniczo chwalę sobie inpost. Ciekawe czy w innym konkursie - mikołajowym - numer mojej paczki też "nie był w systemie?"

  OdpowiedzUsuń