Nie kupuj świątecznych prezentów na ostatnią chwilę!
Kto z Was właśnie zdał sobie sprawę, że do Świąt pozostał jedynie tydzień? Dom nieposprzątany, pierniczki nieupieczone, lista prezentów nadal czeka na realizację… Spokojnie, nie ma co się stresować – ze wszystkim na pewno zdążycie! 

W sprzątaniu i przygotowaniu potraw radzimy poprosić o pomoc bliskich, a dostawą prezentów zajmie się InPost! Jednak nie możecie z tym długo zwlekać! Najlepiej będzie, jeśli od razu złożycie zamówienie na upatrzone wcześniej upominki. My dokonamy wszelkich starań, by prezenty znalazły się u Was jak najszybciej. Pozostanie już tylko udekorowanie prezentów i położenie ich pod świątecznym drzewkiem.

Należy pamiętać o tym, że liczba osób decydujących się na zakupy online z roku na rok wciąż rośnie, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Grudzień jest miesiącem, w którym wysyła się najwięcej paczek. Pamiętajmy, że okres szczytu paczkowego, to także okres utrudnionych warunków atmosferycznych. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwcześniej zamówić świąteczne prezenty – stres związany z rozmyślaniem czy paczka przyjdzie na czas, na kilka dni przed Wigilią jest zbędny. Należy również pamiętać o wpisaniu dokładnego adresu i telefonu kontaktowego do odbiorcy, bo podanie złego rodzi niepotrzebne problemy.


Każdy pragnie spokoju w Święta, dlatego ograniczajmy sytuacje stresowe do minimum. Zamówcie prezenty już dziś i cieszcie się magią gwiazdki!

6 komentarzy:

 1. Taki bałagan z dostarczaniem przesyłek jest co roku przed świętami. Czy w In Post nie ma żadnego normalnego człowieka, który to zmieni.Wystarczy na ten czas zatrudnić zewnętrznych przewoźników i w ten sposób zlikwidować ten burdel?

  OdpowiedzUsuń
 2. albo brak kontaktu z kurierem,który wiezie do Ciebie paczkę. Tragedia. Pojedzie z oaczkami, nie wróci,a wy się upieracie,że nie macie numeru

  OdpowiedzUsuń
 3. zamówiłam 13.12 jest 21.12 - paczki jak nie było, tak nie ma

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby dzisiaj paczka miala byc a dalej nie ma masakra

  OdpowiedzUsuń
 5. 16.12.2017 paczkę nadałem w paczkomacie, 18.12.2017 wyciągnięta przez kuriera pojechała dalej i do dzisiaj nie dotarła. Wczoraj interwencja - bez odzewu, dzisiaj Pan z callcenter ze spokojem stwierdził, że paczka zapewne zostanie umieszczona w paczkomcie w środę. Super przecież nie było w niej prezentów! Za taką obsługę, to ja dziękuje, już nigdy więcej nie wyślę paczki za pośrednictwem InPost!

  OdpowiedzUsuń
 6. Święta minęły a bałagan dalej status/paczka została doręczona 3.01.2018 o godz.15,25/
  a paczki żadnej nie otrzymałem złożyłem reklamację 7918738 na razie bez echa
  a może kurier jedzie z alaski i śniegiem został zasypany?

  OdpowiedzUsuń