Świąteczne życzenia od InPostDrodzy Klienci,

Całoroczna bieganina dobiegła końca. Większość z Was zrobiła już świąteczne porządki, ubrała choinkę i czeka na zasłużony odpoczynek. Jednak możecie być spokojni, my ani na chwilę nie zwalniamy tempa.

Przygotowywaliśmy się do tego wyjątkowego okresu przez cały rok i do ostatniej chwili będziemy pracować na najwyższych obrotach, aby wszystkie prezenty dodały do Was na czas.

Wy zaś postarajcie się celebrować każdą świąteczną chwilę. Życzymy Wam czasu wypełnionego radością, miłością i spokojem. W gronie rodziny i przyjaciół zbierajcie siły, aby sprostać wyzwaniom, które przyniesie Nowy Rok.

To jeszcze nie wszystko! W tym roku Zarząd i Dyrektorzy przygotowali dla Was świąteczną niespodziankę.

Zobacz życzenia: http://bit.ly/2BxYwc1 

Jeszcze raz wspaniałych Świąt i widzimy się w 2018 roku!

Życzy,
Zespół InPost4 komentarze:

 1. A co z wygraną Black Weekend? Kuriera nie było ani żadnej informacji 😢

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłyby udane te święta gdyby moja paczka dotarła do nadawcy przed wigilią, jest w drodze od 17.12. Wam drodzy pracownicy InPost też życzę takich "wesołych" świąt jakie zapewniliście mojemu dziecku

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie moja paczka w drodze od. 20.12., dzisiaj już wydana kurierowi a mój pies zdechnie z głodu albo zje mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja paczka idzie juz od 15/12/2017 i do dzis jej nie ma,a specjaliści d/s korespondencji nie maja pojęcia gdzie ona jest co świadczy że w dupie mają to wszystko i dalej siedzą z założonymi rękoma i wysyłają maile typy,,nie wiem,nie znam się,nie mam pojęcia,,,kompletna porażka i kompromitacja

  OdpowiedzUsuń