Szybki i bezpieczny przelew PayByLink

W związku z rosnącym zainteresowaniem możliwością odbierania „paczek za pobraniem” w Paczkomacie, postanowiliśmy udostępnić Wam taką usługę dla wszystkich naszych maszyn. A to oznacza, że będziecie mogli zapłacić za paczkę pobraniową zamówioną również w tych Paczkomatach, które nie posiadają terminalu. 

Wszystko dzięki wygodnej płatności PayByLink. To szybki i bezpieczny przelew bankowy, który pozwala na elektroniczną opłatę za przesyłkę umieszczoną w Paczkomacie. Po dokonaniu przelewu zostanie przesłany nowy kod odbioru.

Kiedy dotrze już nowy kod, będziecie mogli udać się do maszyny, aby odebrać swoją paczuchę.
Płatność za pomocą „PayByLink” jest dostępna dla dostaw do wszystkich Paczkomatów w całej Polsce. Informację o tej formie płatności w danej maszynie umieszczamy dodatkowo w opisie każdego Paczkomatu na stronie https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost


Wystarczy na mapie wyszukać Paczkomat, który Was interesuje i kliknąć w „Szczegóły”. Na szarym polu pojawi się informacja o formach płatności, z których można skorzystać - kartą w Paczkomacie lub szybkim przelewem PayByLink.

Życzymy miłych zakupów i szybkich odbiorów :)


1 komentarz:

  1. Jesteście kłamcami jakich mało śledziłem moja paczkę napisaliście 9 i 10 lutego że paczka jest doreczona a jest 11sty i jeszcze nie dotarła.Chamstwo nie wiem kto wypisuje takie bzdurne e-maile.

    OdpowiedzUsuń