SMS Premium – przedłuż czas odbioru paczki z Paczkomatu lub POP

48 godzin – tyle masz na odebranie swojej paczki z Paczkomatu, a 72 h z Punktu Obsługi Klienta. Zdarzają się jednak sytuacje, w których zostało mniej, niż 12 godzin i już wiesz, że nie uda Ci się jej odebrać. Dzięki usłudze SMS Premium możesz przedłużyć czas pobytu przesyłki w Paczkomacie o dodatkowe 48 godzin. 

Możesz skorzystać z tej usługi na dwa sposoby: 

Dla posiadaczy konta w Managerze Paczek

Jeśli posiadasz konto w Managerze Paczek, a na nim co najmniej 4 złote, możesz zapłacić za usługę SMS Premium za jego pomocą. Po pierwsze upewnij się, że minęło 36 godzin od momentu umieszczenia paczki w maszynie. Następnie wyślij SMS o treści In0[6 cyfrowy kod odbioru przesyłki] na numer 7043 (koszt 0,62 zł brutto).

Pamiętaj! SMS powinien być wysłany z numeru, na który otrzymujesz komunikaty dotyczące paczki. Następnie z Twojego konta w Managerze Paczek zostanie pobrana opłata 4 zł brutto. Dostaniesz od nas SMS potwierdzający wydłużony termin odbioru. Od tego momentu, paczka poczeka na Ciebie dodatkowe 48 godzin.

Dla osób, które nie mają konta w Managerze Paczek

Z usługi SMS Premium mogą skorzystać również osoby, które nie posiadają konta w Managerze Paczek. Zanim zdecydujesz się na przedłużenie, upewnij się, że minęło 36 godzin od momentu umieszczenia paczki w maszynie. Następnie wyślij SMS o treści In0[6 cyfrowy kod odbioru przesyłki] na numer 74567. Koszt usługi (4,92 brutto) zostanie pobrany z Twojego konta na telefonie. I gotowe :)

Więcej informacji znajdziecie tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz